نتایج جستجو برای عبارت :

چرا اینوریدر را بر دنبال‌کنندگان بیان ترجیح می‌دهم؟

دنبال کنندگان گرامی ، برای ضایع نشدن ، و دنبال متقابل ، یا عدم ثبت آدرس نزنید!!! 
و یا اگر میزنید! حداقل کامنتی بگذارید! 
ولله که نمی توان شما را دنبال کرد! چون هیچ راهی باز نیست. 
امکان اضافه شدن میسر نیست. خودتان میدانید دیگر چه به توضیح و طول و تفسیر!! 

ولله راهی باز نیست. 
ممکنه عزیزانی قصدشون از نمایش جعبه دنبال کنندگان، فقط نمایش دکمه دنبال کردن باشه که با این کار شما 20 نفر رو لینک می کنی بعلاوه این که لود تصاویر اونها هم کمی زمان می بره. حتّی اگه تصویر هم مخفی بشه باز این فرآیند شکل می گیره!
خب این آموزش برای عزیزانی هست که تمایل دارن جعبه دنبال کنندگان رو غیرفعال کنن و فقط یه لینک برای مخاطب توی منو قرار بدن که اگه دوست داشت، با کلیک روی اون جزو دنبال کننده های شما بشه.
ادامه مطلب
امکانی در پنل بیان وجود داره بنام فهرست دنبال کنندگان، بنده یکی از مخالفان سرسخت این امکان بوده و هستم. تنها هم مختص به این سرویس نیست، در هر جایی که این امکان باشه حس خوبی نسبت بهش ندارم.
اوّلین دلیل سرکش شدن و یا تضعیف روحیه نویسنده هست. شاید خیلی ها متوجّه این نکته نشن امّا تعداد دنبال کننده های اونها چه کم و چه زیاد، روی رفتار اونها تاثیرات منفی گذاشته که شاید خودشون هم باخبر نباشن.
دوّمین دلیل به وجود اومدن فضای تبادلی برای دنبال کردن و د
سر آغاز هر نامه نام خداست          که بی نام او نامه یکسر خطاست
پرسش:
سلام می خواستم بدونم به چه شکلی میشه عکس دنبال کنندگان و تعدادشون رو از جعبه ی دنبال کنندگان بیان حذف کرد؟

پاسخ:
گام اول؛ طبق تصویر در قسمت "تنظیمات" به "تنظیمات ساده" رفته.

گام دوم؛ طبق تصویر در قسمت "نمایش جعبه دنبال کنندگان" گزینه "نمایش جعبه دنبال‌کنندگان در مکان دلخواه" را انتخاب کنید.

گام سوم؛ طبق تصویر در قسمت "قالب" به "ویرایش ساختار قالب" رفته.

گام چهارم؛ تگ "&
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس مختصرة فی مقدمة كتاب شرح فصوص الحكم
1440 هـ

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
التعریف بالكتاب و مقدمته

2
فصوص الحكم 2

3
فصوص الحكم 3

4
فصوص الحكم 4

5
فصوص الحكم 5

6
فصوص الحكم 6

7
فصوص الحكم 7 تعریف العرفان النظری و الفرق بینه و بین العرفان العملی

8
فصوص الحكم 8 مراجعة أحكام الوجود السلبیة و الثبوتیة ج1

9

10
فصوص الحكم 9 الفصل الثانی فی اسمائه و صفاته سبحانه 

11
تتمة الفصل الثانی 

12
الفصل الثالث فی الأعیان الثابتة و التنبیه على الم
دانلود قالب نوروزی
این قالب توسط تیم ویرا قالب ادیت شده
طراحی اولیه متعلق به اقا عرفان بوده
یکی از ویژگی های مهم و زیباش اینه که ریسپانسیو ـه
از ویژگی های دیگر هم میشه دنبال کنندگان و دنبال شدگان متفاوت اشاره کرد
پس عجله کنید و از لینک زیر دانلودش کنید دانلودش کنید
نکته:جهت استفاده از قسمت حالت به خصوص دنبال کنندگان در بخش تنظیمات ساده و قسمت جعبه خلاصه امار تیک دنبال کنندگان و دنبالشدگان رو بزنید
رمز:vieira.blog.ir
پیشنمایش
لینک
✨﷽✨
✅عبادت ‌کنندگان سه گروهند:
✍امام حسین علیه السلام :گروهی خداوند را به انگیزه رسیدن به پاداش و دست‌ یافتن به نعمتهای نامحدودش عبادت می‌کنند، این دسته از عبادت‌کنندگان مانند سوداگران سودجو است. 
بعضی خداوند را از ترس عذاب می‌پرستند و عبادت می‌کنند که این دسته از عبادت‌کنندگان در خور بردگان زرخرید است.
و کسانی هستند که خداوند را به منظور شکرگزاری و انجام یک وظیفه انسانی پرستش می‌نمایند ( خداوندا من تو را عبادت می‌کنم چون لایق پرس
قیمت الکتروموتور زیمنس
همواره تمامی تولید کنندگان مصرف کنندگان و کارخانه های تولیدی صنعتی که یکی از انواع الکتروموتور را در تجهیزات خود بکارگیری میکنند به دنبال الکتروموتور مناسب در تجهیزات خود هستند.
فارغ از تمام موارد فنی یکی از مهمترین مسائل، قیمت الکتروموتور میباشد که در بهای تمام شده نهایی محصولات تاثیر بسزایی خواهد داشت. در مقابل شرکتهای تولید کننده الکتروموتور نیز به منظور افزایش سهم بازار و گسترش فروش سعی در به حداقل رساندن قیم
شاید شما هم دوست داشته باشید تعداد وبلاگ هایی که شما رو دنبال می کنن و تعداد وبلاگ هایی که شما اون ها رو دنبال می کنید به شکل متفاوتی یا بهتره بگم مثل اینستاگرام نمایش بدید . امروز با این آموزش در خدمت شما هستم .
نمونه اعمال شده رو در عکس مقابل می تونید ببینید .
در نظر داشته باشید که برای بهره مند شدن از این امکان ، قسمت خلاصه آماری که در قالبتون هست کار نخواهد کرد ..

ادامه مطلب
در پست قبل کمی از اینوریدر حرف زدم و قول داده بودم که کمی از مزیت‌هایش نسبت به دنبال‌کنندگان بیان بگویم. قبل از شروع بگویم که من از قدیمی‌های بیان هستم، سال‌های ۹۲ و روی آن نسبت تعصب دارم و به این راحتی با شبکه‌های اجتماعی و یا امثال ویرگول عوضش نمی‌کنم.
ویژگی‌های اینوریدر که فکر می‌کنم بیان ندارد:
- می‌توانید غیر از بیان هر وبلاگ یا وبساتی که rss داشته باشد دنبال کنید
- می‌توانید برچسب اضافه کنید
- برعکس بیان فقط پست آخر را نشان نمیدهد.
-
همین چندروز پیش دنبال کننده‌ای به اسم ، آواتار دریا داشتم که الان لفت داده. 

خانم معلم ، بخش نظرات را بسته بودی. 

بارها سعی کردم دنبالت کنم ولی با پیغام اطلاعات واردشده صحیح نمی باشد روبرو شدم.
دستی وارد کردم ولی بازهم نشد . 
اگر خودت دوست نداری ، که هیچ ، چون اجبار و اصراری نیست. ولی من تلاشم کردم و نشد. 
کسی می تواند اطلاع دهد. 

هم اکنون ، یکی از دنبال کنندگان نیز همین گونه است. توجه : 

گهگاهی تو یه سری از وبلاگ ها می بینم که با دنبال کننده های مخفی صحبت می شه ، مثلا می گن لطفا با هویت ما رو دنبال کنید تا ما بفهمیم چه کسایی بیننده مطالب ما هستن یا بعضی ها با حالت گلایه رسما اعلام می کنن که قطع دنبال کنید ؛ خیلی ها هم هستن که شاید اشاره ای بهش نکنن ولی حس کنجکاوی تو وجود هر فردی هست و بالاخره دوست داره بدونه اون مخفی ها کیا هستن ؟
اما تا حالا فکر کردید اگه توی پنل مدیریت وبلاگ گزینه ای بنام فهرست دنبال کنندگان وجود نداشت با خیال ر
با سلام و عرض ادب خدمت دنبال کنندگان وب سابت و صفحه اینستاگرام گروه صنعتی پارس فن ساز ،به استحضار

عزیزان میرساند در راستای آشنایی بیشتر آن دسته از عزیزانی که کمتر با مبحث فن و هواکش آگاهی دارند بر آن

شدیم تا از امروز در قالب مطالب مختصر و کوتاه مباحث فنی این رشته مهم و تاثیر گزار در صنعت را با زبانی

ساده توضیح و منتشر نمائیم....امید است گامی هر چند کوچک در جهت آگاهی عزیزان و دنبال کنندگان گرامی

برداشته باشیم...با احترام مجدد...

گروه صنعت
مدتی پیش که پویش درخواست توسعه خدمات بیان راه افتاده بودید ، دیدم که خیلی ها بر این نکته تاکید داشتن امکان دنبال کننده مخفی غیر فعال بشه ، من خودم هیچ کس رو بصورت مخفی دنبال نمی کنم ولی لازم دونستم نکاتی رو عرض کنم !
ورود به وبلاگ که تنها از طریق فهرست دنبال کنندگان نیست ، شما اگر وبلاگی رو بصورت مخفی هم دنبال نکنی از طریق نوار آدرس مرورگر خیلی راحت می تونی لینکش رو تایپ کنی و یه اینتر ناقابل بزنی و مطالب رو ببینی !
پس اگر قراره احساسی باشه که ا
همان گونه که بیان شد، گیر بکس های حلزونی مجموعه از چرخ دنده های حلزونی هستند . گیربکس های حلزونی کاربرد های مختلفی در صنعت دارند که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها می پردازیم:
- صنایع سرامیکی و ماشین آلات سرامیکی 
- صنایع پلاستیک 
صنایع شیمیایی
- صنایع نساجی 
- تولید کنندگان ماشین آلات چوب
- تولید کنندگان ماشین آلات و صنایع کاغذی
- تولید کنندگان ماشین آلات راه سازی
- برنامه های کاربردی کارخانجات رولینگ

گهگاهی تو یه سری از وبلاگ ها می بینم که با دنبال کننده های مخفی صحبت می شه ، مثلا می گن لطفا با هویت ما رو دنبال کنید تا ما بفهمیم چه کسایی بیننده مطالب ما هستن یا بعضی ها با حالت گلایه رسما اعلام می کنن که قطع دنبال کنید ؛ خیلی ها هم هستن که شاید اشاره ای بهش نکنن ولی حس کنجکاوی تو وجود هر فردی هست و بالاخره دوست داره بدونه اون مخفی ها کیا هستن ؟
اما تا حالا فکر کردید اگه توی پنل مدیریت وبلاگ گزینه ای بنام فهرست دنبال کنندگان وجود نداشت با خیال ر
طراحی وب سایت یک بخش ضروری در ساخت وب سایت است. طراحی وب موفقیت آمیز نیاز به تلاش مستمر از طرف طراح وب دارد. توسعه وب به شدت تحت تأثیر درک طراحان وب از روانشناسی بازدید کنندگان است. طراحی وب با کیفیت بالا می تواند تأثیر مثبتی در بازدیدکنندگانی که به دنبال اطلاعات از وب …The post توسعه وب برای افزایش تعداد بازدید کنندگان appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/35KIbMP
مشاهده مطلب در کانال
همان گونه که گفته شد، گیر بکس های حلزونی مجموعه از چرخ دنده های حلزونی هستند و کاربرد های چرخ دهنده ای حلزونی به شرح زیر است :
- صنایع سرامیکی و ماشین آلات سرامیکی
- صنایع پلاستیک
- صنایع شیمیایی
- صنایع نساجی
- صنایع داروسازی
- برنامه های کاربردی کارخانجات رولینگ
- ماشین آلات صابون و صنایع
- تولید کنندگان ماشین آلات چوب
- تولید کنندگان ماشین آلات لمینت
- تولید کنندگان ماشین آلات و صنایع کاغذی

گیربکس حلزونی تکنو تاو 
آیا در‌پی راهی سریع برای رویش ورقه اینستاگرام خویش میباشید؟ آیا میخواهید دنبال کنندگان اینستاگرام را به طور بدون‌پول بدست آورید؟ این با به کار گیری راحت از ابزار ما که دنبال کننده شمارا بدست می‌آورد بسیار معمولی میباشد ، براین اساس لازم وجود ندارد فعالیت را انجام دهید. ما هیچ وقت از شما راز عبور خویش را نمی‌خواهیم ، بدین ترتیب می‌توانید مطمئن باشید که‌این 100٪ امن میباشد. در‌صورتی‌که این او‌لین توشه میباشد که از ابزار ما استعمال می‌ک
در این مطلب قالب نقل بلاگ برای دوستانی که تمایل به استفاده از اون دارن ، قرار داده شده !
توی این قالب از کتابخانه بوت استرپ نسخه 4 استفاده شده و فونت قالب هم ساحل می باشد .

سی اس اس قالب ، در سه نسخه برای شما عزیزان موجود هست .. مطالب صفحه اصلی در 1 ستون ، 2 ستون و 3 ستون که بنا به انتخاب خودتون می تونید هر کدوم از فایل سی اس اس ها رو برای قالبتون قرار بدید .
اگر نحوه قرار دادن قالب بر روی وبلاگ رو نمی دونید ، به لینک زیر مراجعه کنید تا یاد بگیرید :
http://e
احتمالاً با زیر و بم اینستاگرام آشنایی دارید و زیاد در صفحه اکسپلور و فید وقت گذرانده‌اید. صفحه فید (FEED POST یا خانه) همان صفحه‌ای است که در آن پست‌ فالورهای شما برایتان نمایش داده می‌شود و صفحه اکسپلور، صفحه سرچ است که با آیکون ذره‌بین شناخته می‌شود. رسیدن به این صفحه آرزوی کاربرانی است که دوست دارند بیشتر دیده شوند؛ ولی نکته این است که پست‌های شما برای رسیدن به اکسپلور، با سدی به نام فید روبرو می‌شوند؛  یعنی تا زمانی که پست‌های پیج ای
   بسم الله الرحمن الرحیم
     با سپاس از همراهی شما بازدید کنندگان و دنبال کنندگان وبلاگ عصر ظهورما در ابتدای فعالیت خود در فضای بلاگ بیان موضوعی که به عنوان فرق و مذاهب را چند جلسه ای دنبال کرده‌ایم که موردتوجه بازدید کنندگان بوداما به دلایلی ازادامه موضوع خودداری کردیم.
     ولی حالا این خبر خوش را به شما عزیزان میدهیم که موضوع فرق و مذاهب را تحت عنوان نقد وهابیت برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.
     در اینجا جا دارد در همین بحث نقد وهاب
   بسم الله الرحمن الرحیم
     با سپاس از همراهی شما بازدید کنندگان و دنبال کنندگان وبلاگ عصر ظهورما در ابتدای فعالیت خود در فضای بلاگ بیان موضوعی که به عنوان فرق و مذاهب را چند جلسه ای دنبال کرده‌ایم که موردتوجه بازدید کنندگان بوداما به دلایلی ازادامه موضوع خودداری کردیم.
     ولی حالا این خبر خوش را به شما عزیزان میدهیم که موضوع فرق و مذاهب را تحت عنوان نقد وهابیت برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.
     در اینجا جا دارد در همین بحث نقد وهاب
سلام،روز جدیده،روز خوبی داشته باشید
من اومدم یه دو کلوم حرف با شما بزنم
اول:دوستان،تبلیغ نکنید.من قول میدم امروز یک قسمت کاملا مجزا برای تبلیغات شما درست کنم
دوم:از همه اون هایی که وبلاگ من رو دنبال کردن خیلی ممنونم.چون اولین دنبال کنندگان بودن،من تبلیغات رایگان براشون تو قسمت تبلیغات میزنم.
سوم:از جناب محمد صدرا عبدلعلی زاده خیلی ممنونم که تبلیغ اینجارو داخل وبشون کردن.برای اینکه جبران بشه،هم اینجا تبلیغشون میکنم هم تو قسمت تبلیغات.اونم
 مسابقه خطرناک دویدن دنبال پنیر!
زمین خشک مسابقه کار را برای شرکت کنندگان سخت کرده بود. آنها باید حدود 200 متر
از بالای تپه به سمت پایین دنبال پنیر بدوند که با غلت زدن های پیاپی همراه است.
 مسابقه غلتاندن پنیر روز گذشته در بروکورث، گلوسترشایر انگلیس برگزار شد.
به گزارش فرارو، این رویداد یکی از مسابقات سنتی بریتانیاست. در این مسابقه یک پنیر
در بالای یک تپه ناهموار با شیب تند به پایین غلتانده می‌شود و گروهی باید این پنیر را
شکار کنند. برنده کسی
دوستانی که یه دنبال آدرس پیج اینستاگرام  اصلی و رسمی امیر تتلو
، یکی از خواننده های پر حاشیه ایران هستند میتونن به لینک 
پایین مراجعه کنن. 
لازم به ذکر است پیج اینستاگرام قبلی امیر تتلو که دارای 4 میلیون
فالوئر بود که بسته شد. 
دنبال کنندگان 888 هزار
دنبال شوندگان 249
تعداد پست 23
مشاهده صفحه 
     بسم الله الرحمن الرحیم
     در اینجا جا دارد در همین بحث نقد وها
گیری بهتر و در نهایت اطلاعات با کیفیت بهتر به چشم می آید . زبان گزارشگری توسعه پذیرXBRL تولید کنندگان و استفاده کنندگان اطلاعات مالی را قادر به حذف فعالیتهای پر هزینه دستی که معمولاً زمان بر و پرمشقت هستند می کند ، از طرف دیگر با استفاده از XBRL فعالیتهای زمان بر و پر…
ادامه مطلب
ترفیع سبز
ترفیع سبز به معنای انتقال اطلاعات واقعی در رابطه با محصولات سبز و اقدامات زیست محیطی شرکت به مصرف کنندگان هدف است. بازاریابان در ترفیع سبز یکی از سه هدف کلیدی زیر را دنبال می‌کنند :
1-آگاه کردن مصرف کنندگان هدف از تولید یک محصول سبز جدید و همچنین مزایای محیط زیست دوستانه آن محصول.
2-ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از یک محصول سبز از طریق تغییر ادراک آن‌ها در رابطه با کارکردهای آن محصول و آگاه کردن مصرف کنندگان از مزایای محصول.
3-یادآو
قالب فانتزی سبز با سبک متفاوت برای بلاگ بیان دارای ویژگی های رنگبندی خیره کننده ، ریسپانسیو صحیح ، بهینه سازی استاندارد، استایل سفارشی دنبال کنندگان و دیگر موارد که با کلیک بر روی دمو و دریافت مشاهده خواهید کرد.
ادامه مطلب
به دلیل برگزاری آزمون های مستمر مدارس این وبلاگ و تمام عوامل آن تا تاریخ 12 اردیبهشت تعطیل میباشد و هیچ فعالیت عمومی و خصوصی نمی کندبا عرض پوزش از تمام وبلاگ های همکار
mhdsworld
majarts
jomlechin
خیلی ببخشید ولی تا پایان امتحانات از پاسخ دادن به نظرات و ایمیل های شما عزیزان معذور ام .با عرض معذرت از تمامی شما دنبال کنندگان و همکاران .محمد مهدی بیکیمدیر عصر نوین
در راستای شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی عمومی فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی و سامانه نیما را به روزرسانی و منتشر کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، فهرست‌های انتشار یافته حاوی دریافت کنندگان ارز دولتی و نیمایی طی بازه زمانی 21 فروردین ماه 1397 تا تاریخ 21 اسفند ماه 1398 است.
ادامه مطلب
شاید شما هم دوست داشته باشید تعداد وبلاگ هایی که شما رو دنبال می کنن و تعداد وبلاگ هایی که شما اون ها رو دنبال می کنید به شکل متفاوتی یا بهتره بگم مثل اینستاگرام نمایش بدید . امروز با این آموزش در خدمت شما هستم .
نمونه اعمال شده رو در عکس مقابل می تونید ببینید .
در نظر داشته باشید که برای بهره مند شدن از این امکان ، قسمت خلاصه آماری که در قالبتون هست کار نخواهد کرد ..

مراحل کار در کلیپ زیر توضیح داده شده و با کلیک روی لینک های پایین کدها در اختیا

باسلام و با عرض پوزش از همراهان عزیز وبلاگی،

به دلیل یک دنبال کنندۀ موذی و بی ادب، جعبۀ دنبال کنندگان این وبلاگ را بستم. تا وقتی که آواتار پلیدش از روی صفحه محو شود، 
... شاید بعضی ها این دنبال کننده را نشناسند. شاید بعضی ها هم ایشون رو بشناسند ولی احتمالاً از شخصیت فکری و اخلاقی ایشان اطلاعی ندارند. اما بنده ایشان را از نزدیک می شناسم و در بی منطقی و بی عفتی و هتاک بودنش ذره ای هم تردید ندارم.
یکی از ترفندهای ایشان این است که برای پست های انت
گروه مشاورین حقوقی موسسه پارسه در زمینه های مختلف حقوقی به شرح ذیل مشاوره میدهد.
۱ _ تنظیم انواع دادخواست و شکواییه و نیز لوایح دفاعیه بدون قبول دعاوی مربوطه بنابر درخواست  مراجعه کنندگان
۲ _ انجام مشاوره و راهنمایی و ارائه طریق  صحیح قانونی و کمک فکری به مراجعه کنندگان جهت تسریع و پیگیری دعاوی تا حصول نتیجه
۳ _ تشکیل جلسات مذاکره و مصالحه و سازش فی مابین اطراف پرونده حسب درخواست مراجعه کنندگان و تنظیم صورتجلسه سازش وفق مقررات قانونی و قبول
با عرض سلام و تبریک این عید بزرگ
بحمدالله به برکت کرونا بیکار شدم و در این ایام کار بازچینی وبلاگ را تمام کردم.
بخش مروبط به اطلاعات شخصی بنده بروز رسانی شد. شاید این اطلاعات در نوع تعامل شما بنده مفید باشد.
از نقدهای شما سروران استقبال می‌شود.
سعی بنده بر این است که خطای خود را آسان قبول کنم.( از حدود 245 مطلب این وبلاگ، فقط 39 تا باقی مانده و بقیه حذف شدند.)

این متن نیز پس از انتشار اولین مطلب بعدی حذف خواهد شد.

التماس دعا
✅ نیم ساعت استفاده روزانه از اینستاگرام یا فیسبوک افسردگی می‌آورد
پژوهشگران دانشگاه پنسیلوانیا پیشنهاد می‌دهند که کاربران استفاده از شبکه های اجتماعی را کاهش دهند و آن را به حداکثر روزی ۳۰ دقیقه برسانند.
آنها باور دارند کاربران با مشاهده‌ی عکس دوستان، آشنایان و دنبال کنندگان خود به مقایسه می‌پردازند و این مسئله موجب می‌شود که تاثیرات منفی زیادی  بر سلامت ذهنی افراد گذاشته شود.

قالب شماره یک اوشیدا
طراحی واکنش گرا
HTML5 , CSS3
رایگان 
مناسب برای مرورگرهای:

پیش نمایش قالب
کد قالب سرویس بیان

توجه: برای فعال شدن جعبه دنبال کنندگان سرویس بیان در این قالب به ترتیب زیر عمل کنید:
پنل مدیریت --> تنطیمات ساده --> نمایش جعبه دنبال کنندگان --> نمایش در مکان دلخواه
.btn-code {
background-color: #ff7675;
padding: 4px 25px;
border-radius: 5px;
color: white;
font-size: 20px;
}
.pre-btn {
background-color: #636e72;
padding: 2px 50px;
font-size: 15px;
}

قالب شماره یک اوشیدا
طراحی واکنش گرا
HTML5 , CSS3
رایگان 
مناسب برای مرورگرهای:

پیش نمایش قالب
کد قالب سرویس بیان

توجه: برای فعال شدن جعبه دنبال کنندگان سرویس بیان در این قالب به ترتیب زیر عمل کنید:
پنل مدیریت --> تنطیمات ساده --> نمایش جعبه دنبال کنندگان --> نمایش در مکان دلخواه
.btn-code {
background-color: #ff7675;
padding: 4px 25px;
font-size: 20px;
}
.pre-btn {
background-color: #636e72;
padding: 2px 50px;
font-size: 15px;
}
مجله اینترنتی حنانه هر هفته چند کتاب انگیزشی و موفقیت را  از طریق اینستاگرام مجله  hanane.vhd@ به دنبال کنندگان عزیز معرفی می کند و لینک کتاب ها در سایت برای دانلود قرار می دهید. اگر شما هم جز علاقمندان به این دسته از کتاب ها هستید می توانید از طریق لینک زیر کتاب ها را دریافت و از پیج ما کتاب هایی که در آینده معرفی خواهیم کرد را دنبال کنید.
لینک دانلود و معرفی کتاب ها
_ریمیکس هایی که از سایت ما دریافت میکنید با کیفیت‌ اصلی دریافت کنید.
_در صورت سازگار بودن فری نت ها با موبایل و منطقه شما از افشای بیش از حد آن ها بپرهیزید‌.
_فرآیند به روزرسانی سایت به دلیل وجود مشغله به تاخیر افتاده و به زودی انجام میشود.
(از شما میخواهیم که پیشنهادات و انتقادات خود را بیان کرده و به ما در زمینه ارتقا میزان خدمات کمک کنید)
_فروشگاه سایت  و اشتراک ویژه در همین چند روز فعال میشود.
باتشکر از شما دنبال کنندگان عزیز و محترم
محمد مع
سایت شرط بندی معتبر
عداد مجاز کمپانی‌کنندگان درین بازی نامحدود میباشد. در‌این بازی کمپانی‌کنندگان نخست روی صفحه جدولی ترسیم میکنند که ستون اولیه آن مواقعی همچون اسم، اسم خانوادگی، شهر، مرزو بوم، رنگ، اسم اشیاء، اسم گل، اسم اعضای تن، اسم شغل، اسم ورزش، اسم حیوان، اسم طعام، اسم میوه، اسم مشاهیر، اسم خودرو، اسم فیلم و بقیه موضوعات مندرج‌ میباشد.
در مرحله آن‌گاه کمپانی‌کنندگان روی یک کدام از حروف الفبا توافق مینمایند و با آغاز بازی کارا
فتوای ابن حزم به حلال بودن خوردن لاک‌پشت، کرکس و خفاش و موش و بزمجه و خرچنگ!!!
ابن حزم اندلسی از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
۱۰۰۰- مَسْأَلَةٌ: وَالسُّلَحْفَاةُ الْبَرِّیَّةُ وَالْبَحْرِیَّةُ حَلَالٌ أَکْلُهَا، وَأَکْلُ بَیْضِهَا لِقَوْلِ اللَّهِ تَعَالَى: {کُلُوا مِمَّا فِی الأَرْضِ حَلالا طَیِّبًا} [البقرة: ١٦٨] مَعَ قَوْله تَعَالَى: {وَقَدْ فَصَّلَ لَکُمْ مَا حَرَّمَ عَلَیْکُمْ} [الأنعام: ١١٩] وَلَمْ یُفَصِّلْ لَنَا تَحْرِیمَ ا
شرکت بیان یه مسئله ای که داره این است که «نمی‌تواند به مشکلات اعضای خود و وبلاگ‌نویسان رسیدگی کند.» 
من در بلاگ اسکای هم مینویسم، تقریبا به تمام ایمیل‌ها و نظرات درسریع‌ترین زمان پاسخ میدهند و راجع به مشکلات و باگ‌ها و خطاهای وبلاگ‌تون حتما بهت مشاوره و راهنمایی میدهند، فقط امکان مهاجرت فعلا فراهم نیست! یعنی من با بیش از صد نوشته و مقاله که با تاریخ و زمان ثبت‌شدن‌شون بشه به وبلاگ دیگه منتقل‌شون کرد روبرو هستم، خب عملا با کپی پیست کیف
چهره ی آدمارو نگاه میکنم.همشون حیرون و سرگردون دنبال تروفی های این بازی لعنتی هستن.دخترا همشون دنبال اون پسری که قوی تر و قدرتمند تره و پسرا دنبال دختری که کول تره و خوشگل تر.دیگه هیچکس از همسن و سالای من دنبال ساختن نیستن.شاید چون ما تربیت شده ی پدرومادر هایی هستیم که همیشه ناکام بودن و تمام به دست نیاوردن هارو گره زدن فرو کردن تو مغزما!
خسته ام از این بازی.نمیخوام جزیی ازش باشم...
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

«١٧٦»ذلِکَ‌ بِأَنَّ‌ اللّهَ‌ نَزَّلَ‌ الْکِتابَ‌ بِالْحَقِّ‌ وَ إِنَّ‌ الَّذِینَ‌ اخْتَلَفُوا فِی الْکِتابِ‌ لَفِی شِقاقٍ‌ بَعِیدٍ آن(عذاب)به جهت آن است که خداوند کتاب(آسمانى)را به حقّ‌ نازل کرده است و البتّه کسانى که در کتاب(خدا با ک
من دنبال حسّ خوب میگشتم. حالا نه. دنبال تو میگردم. 
و تو خیلی خالص‌تر و واضح‌تر و اصیل‌تر از اونی که لازم باشه حسّ خوب رو تعبیر به تو کنیم یا بالعکس، یا دنبال هدفی پشتِ تو بگردیم که سمت تو اومدن مارو به اون نزدیک کنه، و نگامون سمت هر چیز دیگه‌ای باشه و زیر چشمی تو رو هم بپّایم که مثلا حواسمون باهاته...

وبلاگ پرشین گرافیست از امروز مورخ 9 دی ماه سال 1398 جهت دسترسی ساده تر شما دنبال کنندگان گرامی به فایل های آموزشی و فایل های کاربردی تاسیس شد و به علت مشکلات مالی تیم تا اطلاع ثانوی به جای وب سایت از وبلاگ استفاده میکنیم.
از شما همراهان تقاضا میکنیم تیم گرافیکی پرشین گرافیست را تا قله موفقیت همیاری کنید.

اولین کاری که شما باید قبل از شروع تجارت آنلاین خود انجام دهید این است که تعیین کنید کدام مدلهای مشاغل مشروع را بصورت آنلاین می خواهید دنبال کنید. شروع با مدل اشتباه یا کلاهبرداری یک دستور العمل تضمین شده برای عدم موفقیت است. انتخاب مدل کسب و کار مناسب که با نقاط قوت و ترجیحات شما مطابقت داشته باشد ، پایه و اساس محکمی برای موفقیت به شما می دهد. در این مقاله به بررسی 3 مدل کسب و کار آنلاین خواهیم پرداخت که برای هزاران کارآفرین در سراسر جهان موف
باسمه تعالی
سلام خدمت دنبال کنندگان اخبار استدیوی پرشین گیمز
استدیوی پرشین گیمز در تلاش تا بتواند رتبه کشور عزیزمان ایران را در بازی سازی پیشرفت دهد
اما این کار بدون کمک شما مردم عزیز ناشدنی است. اما تیم توسعه دهنده ی ما در تلاش شبانه روزی در حال ساخت بازی هایی است که نظیر آن در ایران ساخته نشده است. 
امیدوارم هر چه زود تر کشور ما در بین ابر قدرت های بازی سازی دنیا قرار گیرد
به امید پیشرفت هر چه بهتر در این رشته
استدیوی پرشن گیمز(persiangames)
باسمه تعالی
سلام خدمت دنبال کنندگان اخبار استدیوی پرشین گیمز
استدیوی پرشین گیمز در تلاش است تا بتواند رتبه کشور عزیزمان ایران را در بازی سازی پیشرفت دهد
اما این کار بدون کمک شما مردم عزیز ناشدنی است. اما تیم توسعه دهنده ی ما در تلاش شبانه روزی در حال ساخت بازی هایی است که نظیر آن در ایران ساخته نشده است. 
امیدوارم هر چه زود تر کشور ما در بین ابر قدرت های بازی سازی دنیا قرار گیرد
به امید پیشرفت هر چه بهتر در این رشته
استدیوی پرشن گیمز(persiangames)
بسیاری از والدینی که به‌ دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌هایشان هستند، ترجیح می‌دهند از زمان تولد نوزاد از صندلی ماشین کودک تغییر پذیر استفاده کنند. اما تجربۀ مصرف‌کنندگان نشان داده است که این نوع صندلی برای نوزادان بزرگ است. متخصصان می‌گویند ایمن‌ترین راه نگهداری کودکان در خودرو از تولد تا زمانی که وزنشان به ۱۰ کیلوگرم برسد، استفاده از یک کریر است. بد نیست در صورت امکان در ابتدا برای کوچولویتان یک کریر نوزاد بخرید و وقتی اندازۀ او به میزا
مجله اینترنتی حنانه هر هفته چند کتاب انگیزشی و موفقیت را  از طریق اینستاگرام مجله  hanane.vhd@ به دنبال کنندگان عزیز معرفی می کند و لینک کتاب ها در سایت برای دانلود قرار می دهید. اگر شما هم جز علاقمندان به این دسته از کتاب ها هستید می توانید از طریق لینک زیر کتاب ها را دریافت و از پیج ما کتاب هایی که در آینده معرفی خواهیم کرد را دنبال کنید.

لینک دانلود و معرفی کتاب ها
م. ع داشت حرف می زد. زنده و پرشور در اینستاگرام. کاملا جدی با لبخندی که همیشه دارد.  
کامنت های روی تصویر مرا به می خنداند؟ می گریاند؟ احساسی ترکیب از این دو داشتم. او کاملا حرفه ای و جدی برای مخاطبانش حرف می زد مخاطبانش هم می نوشتند: چطور رفتی خارج؟ دندونات چقدر سفیدن! موهات رو چیکار می کنی! و ...
کامنت هایی از این دست که اصلا با موضوع سیاسی او قرابت نداشت. مخاطبانش این گونه آدم هایی هستند. آدم هایی که نیاز به افساری دارند که کسی باشد آنها را دنبال

⭕️ میدان امام حسین؛ پاسخ می‌دهیم به اهانت‌کنندگان به ساحتِ #امام_حسین! در دهمین سالگرد تو دهنیِ مردم به آشوبگران و اهانت‌کنندگان در #عاشورای_۸۸ می‌آییم تا باری دیگر به دشمنان پاسخ دهیم که همه در برابر دشمنان ایران متّحدیم! دوشنبه ۹ دی ۹۸ ساعت ۱۴ میدان امام حسین تهران گفتنی‌است این مراسم در میادین و خیابان‌های اصلی شهر‌ها برگزار خواهد شد! 
مادری که نتونه به در و دیوار و هوا و فضای خونه بوی بهشت بده
مادری نکرده
مادری که نتونسته باشه خودش رو رشد بده مادری نکرده برای نسل بعد خودش

همیشه جنایتکارای بزرگ
خیانت کنندگان به نسل بشریت
و ضایع کنندگان حقوق بندگان خدا
و آغاز گر یک نسل کشی تمام عیار

سازندگان بمب اتم
یا استعمار گران و استثمار گران معروفی که می شناسیم نیستن
گاهی، و البته اغلب،
این حجم بزرگ جنایت در گوشه ای کوچک و دور از نگاه رسانه
در دامن زنی اتفاق می افته، که نتونسته «زن»
دلیل اصلی خرید دنبال کننده فیک یا جعلی در اینستاگرام می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری به باد رفته تلقی شود ! دلیل این جریان این است که شما دنبال کنندگانی خریداری نموده اید که هیچ کدام واقعی نیستند .

دنبال کنندگان فیک شما نمی توانند برای شما لایک و کامنت بزنند پس هوش و حواس خود را جمع کنید ! اگر قصد صرف هزینه های کلان دارید نباید تمام فالوور های اینستاگرام خود فیک بزنید.
زمانی می توانید خرید فالوور فیک اینستاگرام انجام دهید که حداقل 30 درصد ن
حضور ریاست محترم هیأت کاراته شهرستان اقلید در باشگاه کیوکوشین سیمرغ به مربیگری سنسی کسری میرسلیمانی و اهدای لوح تقدیر و حکم قهرمانی مسابقات استانی به شرکت کنندگان در این مسابقه که در ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۸ که در شیراز برگزار گردید.
رضه و تقاضا یکی از مهم ترین عناوین اقتصاد می باشد. با توجه به عرضه و تقاضا، قیمت کالا و خدمات تعیین شده، و نقش موثری در قیمت گذاری ها دارند.

در این مقاله در رابطه با عرضه و تقاضا و کابرد آن در بازار بصورت کامل توضیح داده است.
بصورت ساده عرضه و تقاضا یک مفهوم بنیادی در علم اقتصاد هستند، که مقدار کالا و خدمات خاصی را توصیف می نمایند.
تقاضا
تقاضا مقدار کالا یا خدمتی است که با توجه به قیمت و سایرعوامل اقتصادی در یک دوره مالی خریداری میشود.
عوامل مو
قیمت کلیه دستگاه تصفیه آب ارائه شده در فروشگاه سلامت به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان  موقع حضور مشتری لحاظ می گردد. قابل ذکر است که گارانتی محصولات بصورت کتبی به مشتریان ارائه میش شود.
همچنین مجموعه سلامت علاوه بر نصب دستگاه و اخذ فرم رضایت از نحوه راه اندازی دستگاه توسط تکنسین دارای خدمات پس از فروش نیز می باشد تا مصرف کنندگان گرامی از همکاری با ما اطمینان خاطر را داشته باشند.مدیریت:عظیمیهمراه : 305 97 95 912- 5618 254 913یزد - میدان امام
سلام و وقت تون بخیر 
میخواستم بپرسم توی اینستاگرام آیا شماره تلفن ما برای افرادی که ما رو نمیشناسند و دنبال میکنند قابل نمایش خواهد بود؟ یا خیر ... 
روشی هست که بتونیم شماره تلفن مون رو مخفی کنیم؟، تنظیمات خاصی در بخش تنظیمات امنیتی اعمال نکردم، اگه انجام نداده باشم میتونن شماره م رو ببینن؟، البته فقط آی دیم رو دارند، شماره م رو ندارند، .. میخواستم ببینم اون هایی که منو نمیشناسن، میتونن شماره م رو ببینن؟
خیلی ممنونم
ادامه مطلب
مشهد برای دوست داران ادب و فرهنگ شهری با ارزش
است چراکه زادگاه فردوسی حماسه سرای بزرگ پارسی زبان است.  بدین معنا که گروه گردشگران طرفدار مشهد علاوه
بر زائران و بخش گردشگری مذهبی، ادبا و شعرا و دنبال کنندگان ادب فارسی نیز این
شهر را مقصد خود قرار می دهند. همه این ها نشان از حجم زیاد گردشگر و مسافر در این
شهر است، که خود نشان از ارتقای کیفیت گردشگری و به دنبال آن افزایش کیفیت هتل های
مشهد به عنوان بخش مهم و کارآ در سیستم گردشگری است.
پسری کوتاه قد با عینک ته استکانی، که صدایی با تن بسیار پایین و خش دار دارد و لباس های رنگ و رو رفته ای به تن دارد از مراجعه کنندگان ثابت دفتر ماست، هفته ای چند بار برای ثبت دادخواست و تجدید نظر و واخواهی و ... به دفتر ما مراجعه می کند. دلم برایش خیلی می سوزد، نمی دانم چطور دوچار بدهی شده است و اینقدر پرونده در دادگاه دارد. کاش هر چه زودتر مشکلش حل شود. برخی از مراجعه کنندگان ما قیافه های خفن دارند، نگاهشان خبیث و ظالمانه است ولی این یک مورد با بق
مشهد برای دوست داران ادب و فرهنگ شهری با ارزش
است چراکه زادگاه فردوسی حماسه سرای بزرگ پارسی زبان است.  بدین معنا که گروه گردشگران طرفدار مشهد علاوه
بر زائران و بخش گردشگری مذهبی، ادبا و شعرا و دنبال کنندگان ادب فارسی نیز این
شهر را مقصد خود قرار می دهند. همه این ها نشان از حجم زیاد گردشگر و مسافر در این
شهر است، که خود نشان از ارتقای کیفیت گردشگری و به دنبال آن افزایش کیفیت هتل های
مشهد به عنوان بخش مهم و کارآ در سیستم گردشگری است.
مسابقه بزرگ قهوه
نوشیدنی در تاریخ 8 و 9 اکتبر 98 توسط آکادمی بونو در مشهد برگزار می شود.
این مسابقه برای عموم آزاد است و این مسابقه در دانشگاه علمی کاربردی مشهد در بلوار 9 بساط برگزار می شود.
زمان مسابقه گرندپری قهوه دم شیرین مشهد: ساعت 9 صبح الی 9 اکتبر 8 و 9 اکتبر
برای ثبت نام در این مسابقه باید یک حساب Google داشته باشید و پیوند زیر را دنبال کنید.
شرکت کنندگان در این بخش باید دو محصول ارائه دهند:
کالای اجباری: نوشیدنی قهوه نوشیدنی سرد است که با قهوه ا
مهارت مذاکره تجاری
در شروع دوره های آموزشی اصول و فنون مذاکره خود در حوزه مهارت مذاکره تجاری، از دانشجویان میپرسیم : چه مواردی موجب نگرانی شما در زمان مذاکره میشود ؟ اغلب آنان به این نکات اشاره دارند :
میترسم که بهترین نتیجه ممکن را به دست نیاورم.
در بسیار موارد نمیدانم که دقیقا در طی مذاکره باید به چه چیزی برسم و چه طوری باید برسم ؟
احساس میکنم که در طی مذاکره گم میشم و تو جزئیاتش غرق شدم. تا جایی که حتی یادم میره که واقعا دنبال چی بودم ؟

در اد
در یک شب تاریک مردی در پیاده رو خیابانی پای تیر چراغ برق دنبال چیزی می گشت. رهگذری او را دید و پرسید: دنبال چه می گردی؟ مرد گفت: دنبال دسته کلیدم می گردم. رهگذر پرسید: آن را اینجا گم کردی؟ مرد گفت: نه، فکر می کنم چند قدمی عقب تر، از دستم افتاده باشد. رهگذر پرسید: پس چرا اینجا دنبال آن می گردی؟ مرد گفت: چون اینجا نور بیشتر است.
به نام خدا
این روزها و باگسترش بیش از بیش ویروس کرونا در سراسر دنیا ن تنهها در ایران بلکه در دنیا نیز تولید محصولات طبیعی و بهداشتی رشد قابل توجهی داشته است .
اکثر کسب و کارها این روزها با مشکل مواجه شده اند و معدود مشاغلی هستند که کسب و کار خوبی دارند.
تولید کنندگان مواد بهداشتی به خاطر نیاز روزافزون به این کالا باعث بالا بردن تولید شده اند و این حجم از تقاضا باعث افزایش نرخ و افزایش تولید شده است.
عرضه و تقاضا مبحثی است که در بورس هم به شدت تا
معمولاً لحظه هیجان انگیزی است که برای اولین بار یک وب سایت راه اندازی می کنید و شروع به دیدن معدود بازدید کنندگان آن در تحلیل ترافیکی خود می کنید. با این حال باید به فکر افزایش ترافیک وب سایت خود باشید ، وقتی بازدید کنندگان معدودی به یک جریان پایدار ( در تجارت به مشتریان ثابت ) تبدیل می شوند ، شاید یک روز ، به یکی از ابر قدرت های حوضه خود تبدیل شوید! هیچ وقت عجله نکنید ، قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود. در این پست با ما در راهنمای کنترل ترافیک
- خدا بد نده:این کلام بی معرفتی به پروردگار است.زیرا خدای تعالی در قرآن فرموده:هیچ خوبی به شما نمیرسد مگر از ناحیه خدا و هیچ بدی به شما نمیرسد مگر از ناحیه خود شما(که بخاطر اعمال خودتان است)

- عیسی به دین خود، موسی به دین خود:این جمله معنای صحیحی ندارد.زیرا بین پیامبران خدا، کوچکترین اختلافی نبوده و همه آنها مردم را به توحید و یکتاپرستی دعوت میکردند و عقیدۂ یکسانی داشتند.

- ولش کردی به اَمان خدا:این حرف کفر آمیز است.زیرا اگر کسی مال یا فرز
گروه مشاورین حقوقی موسسه پارسه در زمینه های مختلف حقوقی به شرح ذیل مشاوره میدهد.
۱ _ تنظیم انواع دادخواست و شکواییه و نیز لوایح دفاعیه بدون قبول دعاوی مربوطه بنابر درخواست  مراجعه کنندگان
۲ _ انجام مشاوره و راهنمایی و ارائه طریق  صحیح قانونی و کمک فکری به مراجعه کنندگان جهت تسریع و پیگیری دعاوی تا حصول نتیجه
۳ _ تشکیل جلسات مذاکره و مصالحه و سازش فی مابین اطراف پرونده حسب درخواست مراجعه کنندگان و تنظیم صورتجلسه سازش وفق مقررات قانونی و قبول
هنگام خرید رهروان جعلی در اینستاگرام، دو شیوه اصلی موجود هست. هریک داعیه میکنند که قابل اعتماد و رسمی میباشد. هر یک ، همانگونه که اینجانب به شما نشان خواهم بخشید ، خطا میباشد. هر دو قصد دارا‌هستند شمارا از یکی دو گزینه در برگه فرود خویش قانع نمایند. رهروان جعلی میباشند ، البته هیچ کس توانا به اعلام کردن وجود ندارد. رهروان جعلی نیستند. او‌لین لاف جامعی میباشد و دومین لاف جزئی. ولی اینجانب جلوتر از خودم هستم بیایید به اولی استراتژی که میتوانی
 طلاق در همه فرهنگ ها امری مردود و نکوهیده است و کمتر عقل سلیمی را می توان یافت که فی نفسه طلاق و جدایی را تأیید کند.
ولی گاهی چاره ای نیست ! وگرنه قانون مُتارکه و طلاق را در نظر نمی گرفتند!
اما اینکه بیایند یک نفر را که ۲۷ بار تقاضای طلاق کرده و همه به دلیل کتک خوردن از شوهرش بوده و این شکنجه را سالیانی است تحمل کرده به عنوان الگو صبر معرفی کنند هم از آن کارهای ناب هست !
طرف شب عروسی از شوهرش سیلی خورده و تمام این مدت تحت شکنجه توسط یک فرد روانی ب
در دنیای کنونی، اهمیت فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی، روز به روز در حال افزایش است و این مسئله تاثیر عمیقی بر روند کسب و کارها داشته است. از طرف دیگر، مصرف‌کنندگان نیز کنترل بازار را به دست گرفته‌اند. با این حال، در تحقیقی که اخیراً صورت گرفته، از مردم درباره آنچه که بر نحوه خریدشان تأثیر می‌گذارد سوال شده است. یافته‌ها اشاره بر این موضوع داشته که 70 درصد آنها، از پیشنهاداتی که در فضای آنلاین توسط دوستان و خانواده شان دریافت می‌کنند بهر
انگیزه پر رنگ شدن میباشد اکانت های ویژه به آسانی اکانت های اینستاگرام میباشند که محتوای دیگر یوزرها را بر پایه ی یک هشتگ یا این که برچسب گذاری تغییر‌و تحول داده و به اشتراک می‌گذارند. بعضی از این حسابها مورد ها تحت را دارا‌هستند و با به اشتراک گذاشتن آنان در یکی‌از پست های شما (به یاور جور شما) می‌توانید مسیر جدیدی از دنبال کنندگان را برای شما ارسال نمائید. نسبتاًً راجع‌به هر طاقچه و عشق در اینستاگرام یک اکانت خصوصیت موجود هست. همان گونه
این روزا بازار کنسرت بسیار بسیار داغ‌تر از همیشه دنبال می‌شود، استیجی که آرزوی خیلی از جوانان و حتی اقشار تحصیل کرده جامعه با مدرک تحصیلی نظیر دکتراست!
بنابر اعلام به ملودی، در این آشفته بازار موسیقی پاپ کشور که هر روز شاهد ظهور خواننده جدیدی هستیم و هر روز آهنگ‌ های جدید با سبک و استایل متفاوتی روانه مارکت موسیقی پاپ کشور می‌شود پول‌های بسیار زیادی خرج می‌شود چه جهت پرداخت هزینه تنظیم کننده، متن ترانه و یا آهنگسازی قطعه جدید و یا صرف ت
دوستان عزیز سلام ، با چالش اردیبهشت ماه در خدمت همه شما هستم. اگر دنبال کننده وبلاگ و مطالبم باشید تا کنون متوجه شده اید که من تاکید زیادی بر موضوع ارجاع انتقاد مصرف کنندگان به تولیدکنندگان و حتی فروشندگان دارم . نظر شما چیست ؟
سوال چالش : بنظر شما بهترین راه برای انتقال نظرات و انتقادات از یک محصول به تولیدکننده چیست ؟ اگر نسبت به انتقاد واکنش و یا عکس العمل در طی پیشرفت مشاهده نشود چه باید کرد ؟
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

«١٥٩»إِنَّ‌ الَّذِینَ‌ یَکْتُمُونَ‌ ما أَنْزَلْنا مِنَ‌ الْبَیِّناتِ‌ وَ الْهُدى‌ مِنْ‌ بَعْدِ ما بَیَّنّاهُ‌ لِلنّاسِ‌ فِی الْکِتابِ‌ أُولئِکَ‌ یَلْعَنُهُمُ‌ اللّهُ‌ وَ یَلْعَنُهُمُ‌ اللاّعِنُونَ‌ نکته‌ها: گرچه مورد آیه،دانشم
استادی داشتم 
که دیگر رغبت نوشتن نداشت ولی دوست داشت مباحثت کند. 
شاگردان سوال می کردند و جواب نمی داد یا دعوای آن داشت که این سوالات ساده چیست؟ مطلبی بگو و سوالی! 
آرام آرام ، دیگر کسی از او نپرسید و همه‌ی سوال کنندگان به طرفی دیگر می رفتند. و هیچکس از استاد سوالی نمی پرسید.
استاد را تنها دیدم ، گفت : بپرس. 
گفتم : هنوز به مطلب جدیدی نرسیدم تا بپرسم. 
گفت : بگو ، گفتم : والا ؟ چیزی ندارم. هم اکنون چیزی ندارم. 
گفت : اشکان فهمیدم! 
و از فردا قدر سوال
آخرین بار این‌قدر باران شدید بود که نمی‌شد جایی را دید. تمام بعدازظهر را منتظرت بودم که شاید بتوانم چند کلمه با تو حرف بزنم. آخر شب بالاخره آمدی و همان چند جمله و همان نگاه‌های کوتاه چند هفته‌ام را به هم ریخت.تمام آرزوها، تمام دل‌خوشی‌ها و تمام حس‌ها را با تو دفن کرده‌ام. حس می‌کنم مرده‌ام. آمده‌ام اینجا تا شاید کلمه‌ها مثل ضربه‌های پیاپی تیشه زمین را بشکافند. دنبال تو نمی‌گردم. دنبال خودم می‌گردم؛ دنبال کسی که مرد، دنبال کسی که گم ش
با سلام و احترام محضر اهالی محترم کوی کاج شیراز

به اطلاع اهالی محترم می رساند با هدف کسب آگاهی از نظرات ساکنین محترم محله در خصوص برنامه های در نظر گرفته شده  تعدادی از جوانان پرتلاش همکاری کننده با شورای محله با کمک فکری و اجرائی دانشگاه زند با ارائه کارت شناسایی محله (سبز رنگ) و همراه داشتن فرم های نظرسنجی از تاریخ 98/4/31 به درب منازل اهالی مراجعه می نمایند.
ضمنا قابل توجه است که نظرسنجی کنندگان کارت های تردد موقت خودروئی را نیز در ازائ دریا
به یه چیزی تو زندگیم رسیدم و اونم اینه که اگه دنبال این باشی که اصلا خطایی نکنی اتفاقا خیلی بیشتر هم خطا میکنی
این به این معنی نیست که دنبال اصلاح خطای خودمون نباشیم،به کلمه اصلا توی متن دقت کنید دارم میگم اگه دنبال این باشیم که اصلا خطا نکنیم اتفاقا خیلی بیشتر خطا میکنیم این با دنبال اصلاح خطای خود بودن فرق داره.
دانلود آهنگ سامان جلیلی دنبال من نگرد
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * دنبال من نگرد * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , سامان جلیلی باشید.
دانلود آهنگ سامان جلیلی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Saman Jalili called Donbale Man Nagard With online playback , text and the best quality in mediac
از چی بگم برات منم یه کوه درد واسم چیزی نموند شدم یه دوره گرد ....دنبال من نگرد دنبال من نگرد ....یه روزی میرسه خدا خدا کنی برای دیدنم فقط دع
به دلیل بازدید کم وبلاگ پاک خواهد شد وب جدید : (کلیک)
یه وبلاگ جدید زدم با آدرس قبلی هر کی خواست خوشش اومد میتونه دنبال کنه
فقط خواهشا اگه نمیخونید الکی دنبال نزنید ، وقتی یه وبو دنبال میکنید یعنی میخونینش و لطفا براش کامنت بزارید و لایک کنید
دوستای واقعی منتظرتون هستم
اونایی هم که خیلی وقته میشناسمشون لغو دنبال میزنم با وب جدید دنبال میکنم از اونجا هم پیدام میکنینش 
دوستانی که دنبال میزنین ولی مطالبو نمیخونین ، ممکنه به دو دلیل باشه : یا وق
چرا احساسات شما خراب است؟ ما جواب داریمچند بار تعجب نکرده اید که چرا روابط شما خوشحال نمی شوند؟ چون جواب را می دانیم ، خواهیم گفت: خیلی ها! و علم می آید تا علت را بیان کند!
به طور خاص ، دانشگاه تگزاس تصمیم گرفته است توضیحی را برای یافتن اینکه چرا زندگی عاشقانه ما به خوبی پیش نمی رود و روابط به یک فیبوسکو پایان می یابد ، پیدا کند. این پاسخ ها توسط روانشناسان دانیل کانروی-بیام و دیوید بوس که به دنبال بیش از 500 نفر شروع به مطالعه کردند تا در جایی به
1. هرگز سئو نکنید SEO به معنای بازدید کنندگان بسیار محدود به وب سایت شما نیست. اگر SEO را پیاده سازی نکنید ، موتورهای جستجو نمی توانند وب سایت شما را با کلمات کلیدی مرتبط رتبه بندی کنند. حتی ممکن است ماه ها این سایت را فهرست نکنند. بگذارید در انتظار ترافیکی باشید که هرگز …The post 10 نکته SEO – برای مبتدیان appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/35g6BgW
مشاهده مطلب در کانال
تکست ترانه و متن آهنگ سامان جلیلی به نام دنبال من نگرد
در این بخش ترانه دنبال من نگرد با صدای سامان جلیلی را آماده کرده ایم. تمام کارهای این آهنگ از جمله ترانه سرایی آن به عهده سامان جلیل بوده است.
ترانه, موزیک و تنظیم: سامان جلیلی
 Saman Jalili – Donbale Man Nagard
متن آهنگ دنبال من نگرد سامان جلیلی
از چی بگم برات منم یه کوه درد واسم چیزی نموند شدم یه دوره گرددنبال من نگرد دنبال من نگرد ...یه روزی میرسه خدا خدا کنی برای دیدنم فقط دعا کنیدنبال من نگرد دنبال
اینکه زنی به دنبال حقوق خودش باشه، لزوما به معنی برابری خواهی اون زن نیست. قبلا گفته م و باز هم میگم. وقتی برای برابری تلاش میکنی، همونقدر که دنبال پس گرفتن حقتی، باید دنبال پس دادن حقی که مال تو نبوده هم باشی. من فکر میکنم این چیزیه که اصالت مبارزه ت رو نشون میده، آدم های بیشتری رو باهات همراه میکنه، و شانس بیشتری برای پیروزی بهت میده.
+ روزتون برابر :)
دنبال کوچیک ترین چیزم برای گلاویز شدن بهش!
دنبال کوچیک ترین بهونه برای فرار و تنها بودن!
من هیچ وقت یاد نگرفتم حال خودم رو،خودم خوب کنم.
منتظرم انگار یه جایی سوت بزنن و بگن که شروع شده ولی نمیدونم چی!
چی قراره شروع بشه؟کجا قراره بریم؟چی رو دارم هدر میدم؟
بهترین روز های ۲۲ سالگی رو!
محدودیم!مجبوریم!
کاش میشد تنهایی رفت به سفر!
ایجاد برخی التهابات سیاسی در کشور موجب شد تا بانک مرکزی با دلالان بازار ارز مقابله کرده و درصدد کاهش هیجانات این بازار پرهیاهو برآید. روز گذشته شاهد نوسانات بازار ارز بوده ایم بصورتی که نوسانات ارز بر دیگر بازار های کالایی از جمله بازار آهن و فولاد نیز اثر گذار بوده است. از طرفی اکثر تولید کنندگان و عرضه کنندگان بازار فولاد کشور از ادامه روند کاهش قیمت که حاصل تنظیم بازار بوده است بسیار شکایت داشته و در این راستا با وجود تلاش های بسیار برای
زعفران از گذشته بعنوان یک طعم دهنده عالی و در عین حال گران در سفره غذاهای ایرانی جایگاه ویژه ای داشته است. زعفران یک ادویه بی نظیر ایرانی است که دارای طعم ، رنگ و رایحه ای فوق العاده می باشد که در کشورهای دیگر هم مورد استقبال قرار گرفته است و سالانه حجم زیادی از نیاز کشورهای دیگر توسط تولید کنندگان ایرانی تامین می شود. امروزه زعفران درکشورهایی مثل فرانسه، هند، ایران، مراکش، اسپانیا و ترکیه کشت و تولید می شود. زعفران تولید شده در ایران بیش از
مهمترین اهدفی که از برگزاری یک کارگاه آموزشی پی گیری می‌شود،
اولین هدف ،ارتقای دانش و ایجاد مهارت در زمینه ای خاص در مدت زمان کوتاهی در میان شرکت کنندگان است. 
دومین هدف، آموزش مباحث علمی مورد نیاز شرکت کنندگان به صورت فشرده است، هدفی که تحقق آن نیاز به دقت در تنظیم محتوای آموزشی دارد. 
سومین هدف، ارتقای آگاهی و توانایی شرکت کنندگان در راستای شناخت بیشتر از موضوع آموزش و توسعه رفتار آگاهانه تر آنان است. 
چهارمین هدف، توانمندسازی شرکت کن
Google AdWords یک سیستم تبلیغاتی Google است که در آن تبلیغ کنندگان برای ارائه تبلیغات خود در اولین نتایج جستجوی کاربران ، به کلمات کلیدی خاصی پیشنهاد می دهند. تبلیغ کنندگان باید با کلیک کردن روی پیوند خود ، به کاربران پرداخت کنند ، این بدان معناست که گوگل وام را از جستجو دریافت می کند.
Google AdWords سیستمی است که Google برای کمک به شما در بازاریابی محصولات یا خدمات خود در موتور جستجوی Google و وب سایتهای وابسته ایجاد کرده است.
اگر درست آن را بدست آورید ، AdWords می تو
هشتگ ها پست ها و داستانهای شما را برای افرادی که به دنبال محتوای مرتبط با نام تجاری ، صنعت یا محصولات شما هستند ، قابل کشف می کند.قبل از استفاده از هشتگ برای به دست آوردن دنبال کنندگان بیشتر در اینستاگرام ، اطمینان حاصل کنید که انجام دهید و انجام ندهید را از استفاده از هشتگ در اینستاگرام نمی دانید.
شما می توانید حداکثر 30 هشتگ را در یک پست معمولی و حداکثر 10 هشتگ در یک Story قرار دهید
شما فقط می توانید پست های خود را برچسب گذاری کنید
انجام بدهید:  آ
به اطلاع شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان رشته معماری (طراحی) بهمن‌ماه ۹۷ می‌رساند، پس از اتمام مهلت ارسال اعتراضات آزمون رشته معماری (طراحی) و همچنین بازنگری آنها توسط کمیته تخصصی مقررات ملّی ساختمان، موارد در کارنامه شرکت کنندگان آزمون اعمال گردیده است.
متقاضیان ‌می‌توانند برای اطلاع از نتیجه آزمون خود از طریق سامانه ثبت نام آزمون ها اقدام نمایند. بدیهی است با توجه به دقت انجام شده در بررسی اعتراضات، نتایج اعلام شده قطعی ا
صندلی تاشو
با بهره گیری از مکانیزم مدرن در ساخت و طراحی ارگونومیک، به عنوان محصولی با سازگاری قابل توجه با نیاز مصرف کننده ارائه شده است.
ویژگی های صندلی تاشو
صندلی تاشو کارما مصرف کنندگان به دنبال محصولی با جاگیری کم هستند و      صندلی تاشو      به همین جهت همواره طرفداران زیادی داشته است.صندلی تاشو کارما با طراحی ارگونومیک و مطابق استاندارد بدن ،و همچنین داشتن نشیمنگاهی به شکل افقی و قابلیت شیب منفی ، استفاده طولانی مدت بدون خستگی و کمرد
فصل 2
یکمرتبه کله ام به کار افتاد و فهمیدم چرا جاش آن شکلی لابه لای سنگ قبر ها می دود و جاخالی می دهد.دنبالش کرده بودند. کسی...یا چیزی...دنبالش بود. با ترس و احتیاط چند قدم دیگر به طرف جاش برداشتم و وقتی دیدم که دولا شد،جهتش را عوض کرد و در حال دویدن دست هایش را از هم باز کرد،تازه فهمیدم که پاک عوضی گرفته ام. کسی دنبال جاش نمیدوید،جاش دنبال کسی می دوید. دنبال پتی. خیلی خب،قبول دارم.گاهی وقتا قوه ی تخیل من زیادی کار می کند.خب،وقتی آدم میبیند یک نفر ای
ایردراپ Airdrop چیست؟
ایردراپ در کریپتو (Airdrop (cryptocurrency به معنی توزیع رایگان توکن یا سکه ارز دیجیتالی به عنوان پاداش است. در واقع Airdrop نوعی تبلیغ برای به درست آوردن توجه و دنبال کنندگان برای یک بلاک چین خاص است و از آن برای دادن پاداش به کاربران وفادار هم استفاده می‌شود.
به تازگی این استراتژی به علت اثربخشی خوب و همچنین شیوه های تبلیغاتی ناخواسته و هرزنامه، به طور کلی به جامعه مجازی بزرگتر تبدیل شده است. به دلیل این شهرت، بسیاری از شبکه های اجتم

مراسم استقبال آداب دارد
به قلم: فرهاد داودوندی- بروجردبزرگان دین و مذهب ما بارها تاکید داشته اند که کار بسیار پسندیده ای است اگر مسافری پس از مدتها دوری  وقتی به زادگاه خودش بر می گردد، به  استقبال آن فرد برویمطبیعتا  با حضور استقبال کنندگان، فردی  نیز که وارد شهر و دیار خودش می شود ملزم است  مواردی را به احترام استقبال کنندگان رعایت کندجدای از اینکه در عصر جدید باید برنامه ورود دقیقا برنامه ریزی شده باشد تا حوصله استقبال کنندگان سر نر
۲۶۹۳ - «امید دانا» فعال رسانه‌ای مخالف جمهوری‌اسلامی در کانادا، پس از بررسی اکانت رسانه‌های ضدایرانی در توییتر، با بیان اینکه ۷۰ تا ۸۰ درصد فالورهای رسانه‌های مخالف جمهوری اسلامی در توییتر جعلی هستند، گفت: “۷۰ % دنبال‌کنندگان «بی‌بی‌سی فارسی»، ۶۴% «صدای آمریکا»، ۶۶% «رادیو فردا»، ۶۱% اکانت «وزارت خارجه آمریکا به فارسی» و ... فیک هستند، اما تقریبا ۱۰۰% فالورهای حامیان جمهوری اسلامی واقعی هستند.”منبع: www.tiny.cc/mzdr127
دانلود فایل اصلی 
خرید کارخانه ارزان
آگاهی و اطلاع کافی از قیمت کارخانه از آن مواردیست که کارخانه داران،صنعت گران وتولید کنندگان همواره دغدغه آن را داشته وبه دنبال منبعی مطمئن و موثقی هستند که بتوانند به آن تکیه کنند.متاسفانه به دلیل شرایط اقتصادی کشور قیمت دارائی های افراد با توجه به کاهش ارزش پول ملی روز به روز در حال تغییر است. واگر کسی در این شرایط بخواهد بدون اطلاعات کافی و تحقیق سرمایه گذاری کرده و یا به دنبال خرید کارخانه ارزان باشد  ممکن است ، اندک
کولر ارزان ایران رادیاتورفروشگاه اینترنتی کولر گازی ایران رادیاتور همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش برای اطلاع از قیمت کولر های زیر 3 میلیون لینک سایت مارو دنبال کنید.گروه صنعتی ایران رادیاتور که اکنون بزرگترین تولید کننده انواع رادیاتورهای آلومینیومی، پکیج شوفاژ های دیواری و انواع مشعل(خانگی و صنعتی) در خاورمیانه می باشد، با همت بیش 1500 نفر از کارمندان ، ومتخصصان، کارگران و همچنین توزیع کنندگان سخت کوش، خوشنام و پشت کار مدیران در کنا
اگه یه روز همه ی دنبال‌کننده های این وبلاگ رو حذف کردم و اونایی که دنبال می‌کنم رو هم دیگه دنبال نکردم (و احیانا آدرس رو هم عوض کردم)، به بزرگی خودتون و وبلاگاتون ببخشید. مشکل از شما نبوده. من به اینجا پناه آوردم(!) و اگه حس کنم حریمم داره حفظ نمی‌شه یا آزادی عمل حداقلی رو ندارم، هر طوری شده برش می‌گردونم. اگه بازم براتون سوال شد که چرا این کارو می‌کنم بیاین براتون توضیح بدم. حوصله جمله بندیش رو ندارم الان بنویسم.
گزیده‌ای از پست‌های هنرمندان در فضای‌ مجازی را مشاهده می‌کنید.
رصد زندگی شخصی و فعالیت هنری هنرمندان و چهره‌های معروف هنری برای طرفداران و دنبال‌کنندگان این حوزه می تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. با پیدایش شبکه‌های اجتماعی مختلف و دسترسی آسان به آن برای کاربران از طریق تلفن های همراه حالا این امکان فراهم شده است تا آنها بتوانند از فعالیت های بازیگر محبوب خود مطلع شوند
ادامه مطلب
چون احتمال می‌دادم که به این پست توجه نشود، اینجا دوباره شما را به آن ارجاع می‌دهم.
و این که عاجزانه یک تقاضا دارم. اگر وبلاگ مرا نمیخوانید لطفا دنبال نکنید! بله؛ تنها در صورتی دنبال کنید که خواننده مطالب هستید.
دوستانی که وبلاگ را می‌خوانند هم لطفی کنند و ذیل همین پست اعلان حضور کنند، تا بدانم برای چه کسانی می‌نویسم.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها