نتایج جستجو برای عبارت :

سوء تفاهم بر سر عقلانیت و انقلابی‌گری

این سریال این جمله رو به زیبایی به تصویر میکشه . وقتی که پادشاه دچار سوء تفاهم میشه که اوک جانگ به خاطر به دست آوردن مقام و قدرت بهش نزدیک شده و ملاقات های اتفاقی اونا از قبل برنامه ریزی شده ، اخلاص اوک جانگ باعث میشه سوء تفاهمی که برای شاه به وجود اومده از بین بره . برعکس این حالت هم در سریال رخ داد یعنی اوک جانگ درباره شاه بارها دچار سوء تفاهم شد و باز هم اخلاص شاه این سوء تفاهم رو حل کرد .
ادامه مطلب
من و مادرم اخلاقیاتمون نقطه مقابل همه .
آهنگ هایی که من گوش میکنم مادرم دوست نداره و  آهنگ وفیلمایی که اون خوشش میاد من نمیپسندم.
سلیقمون تو خرید کردن وانتخاب لباس هم .... تفاهم نداریم.
ولی کاملا باهم کنارمیایم و به علایق همدیگه احترام میزاریم.
اما تنها مسئله ای که باهاش به تفاهم نمیرسیم اشپزی و خیاطیه...
هرچقدر اون خیاطی و دوخت ودوز  دوست داره من بیزارم 
اصلا منو شکنجه کنند ولی نگن بیا خیاطی یادبگیر :)
ادامه مطلب
زندگی سرشار از سوء تفاهم هاست و این سوء تفاهم ها از زمانی شروع شد که بجای زنگ زدن به هم، تصمیم گرفتیم تکست بفرستیم!
متن ها احساس ندارند تا زمانی که نخوایم اونها رو حس کنیم. فقط کافیه نگاهمون و دیدمون منفی باشه، اونوقته که از بهترین نوشته ها هم بدترین مفاهیم برداشت میشه.
با هم مهربون باشیم. زندگی اونقدر طولانی نیست که به همه ما فرصت جبران بده.
قدر دوستی ها و محبت هاتون رو بدونید.
یک نفر اشتباها قضاوت کردم الانم ناراحتم :(
دوست دارم بهش همین الان زنگ بزنم و ازش معذرت بخوام :(
ولی داداشم میگه بیخیال بشم چون هر کسی مثل من بود این اشتباه رو میکرد و دچار سوء تفاهم میشد !
ولی من الانم واقعا از خودم و از نفر وسط که باعث این سوء تفاهم و قضاوت من شد ناراحتم :((

+
اولین قضاوتم بود ':(
نمیدونم چکار کنم؟!
 نفر وسط هم بهم گفت بیخیال بشم و نگم :(
دوست دارم رو در رو به اون نفری که قضاوتش کردم بگم ولی چون تا چند ماه دیگه نمیتونم رو به رو ببینمش
در
راستای توسعه و ترویج فعالیت های فرهنگی و هنری برای زندانیان، با حضور
روسای ادارات بازداشتگاه و فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز در اداره
بازداشتگاه شهرستان نطنز،تفاهمنامه ای منعقد گردید .
ادامه مطلب

مادرمون هم بودش...
مادر و پدرمون باهام دعواشون شده بود...
بعد به مادرمون گفتیم چه جوریه شما دو تا همیشه با هم دعوا دارین 
و با هم تفاهم ندارین...
مادر هم نه گذاشتن نه ورداشتن یه کلام گفتن...
پس شما نتیجه چی میشین غیر از تفاهم...
تو عمرم تا این اندازه قانع نشده بودم...
راست هم میگفت مادر....
ما فقط دعواهاشونو می بینیم...
دانلود فیلم ایرانی سوء تفاهم
دانلود فیلم سوء تفاهم به کارگردانی احمدرضا معتمدی و تهیه کنندگی جلیل شعبانی در ژانر درام سال 1396 ساخته شده است این فیلم محصول ایران می باشد که بازیگرانی مانند مریلا زارعی، کامبیز دیرباز، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، اکبر عبدی، مهدی فخیم زاده، آرش نوذری در آن نقش آفرینی کرده اند. شما می توانید این فیلم زیبا و دیدنی را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان: احمدرضا معتمدی
موضوع: اجتماعی
محصول: ایران
افغانستان در لیست مشتریان برق ایران جا دارد و ایران هم قصد دارد دامنه این تعامل را با فروش بلندمدت برق با افزایش میزان صادرات، حل نیازمندی‌های صنعت برق افغانستان، تعمیر و نگه‌داری نیروگاه‌ها، کاهش هدر رفت انرژی و... گسترش دهد.
به گزارش ایسنا، اواخر مردادماه سال جاری بود که مدیران ارشد صنعت برق با هدف افزایش تبادلات برقی بین دو کشور به افغانستان سفر کردند. سفری که طی آن تفاهم‌نامه‌ای برای توسعه همکاری‌های دوجانبه در زمینه صنعت برق امضا

رییس مرکز رشد اسفراین گفت: ۲ شرکت دانش بنیان مرکز رشد این شهرستان ۱۰ تفاهم نامه همکاری فناورانه و قرارداد خرید محصول به ارزش ۹۵میلیارد ریال در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور با شرکت‌ها و سازمان‌ها منعقد کرد.
 مجید قربانزاده اظهار داشت: شرکت دانش بنیان بردار پرداز هوشمند که در زمینه نرم افزار پایش هوشمند ویدئو و تصاویر دوربین های مدار بسته  فعالیت می کند توانست هفت تفاهم نامه فناورانه و قرارداد خرید محصول ب
  رئیس فدراسیون فوتبال در مورد برخی از مفاد تفاهم‌نامه همکاری با چین توضیحاتی را ارائه کرد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران چندی پیش برای حضور در کنگره فیفا راهی پاریس شد. در حاشیه این کنگره تاج با مسئولان فدراسیون فوتبال چین تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری امروز اعلام کرد این تفاهم نامه به صورت کلی است و قرار است طرفین بر اساس آن دی
حسام حسین‌زاده
روز گذشته نشریۀ دانشجویی چشمه در شمارۀ سیزدهم خود در قالب مطلبی با عنوان «دلالان چپ‌گرا در تجارت‌خانۀ علوم اجتماعی» به شیوه‌ای ظاهراً افشاگرانه از تفاهم‌نامۀ همکاری اتحادیۀ انجمن‌های علمی دانشجویی علوم اجتماعی کشور با مؤسسۀ عالی پژوهش تأمین اجتماعی پرده برداشت، شمارۀ قراردادهای من و چند تن دیگر از دانشجویان علوم اجتماعی که در قالب پروژه‌های مختلف با این مؤسسه همکاری داشته‌ایم را منتشر کرد و مدعی شد همۀ این همکاری‌
 امروز 6 پا شدم و جای تعجبه که اصن خوابم نمیومد و تا 10 دینی خوندم البته یه ساعتم این وسط رمان خوندم باورتون میشه انقد احمقم صب پاشم چنین حرکت بزنم؟ :| و این درحالی بود که من امتحان میانترم دینیم مصادف شده بود با ختم مامان دوستم و هییییییچی بارم نبود :| پر از خالی بودم ینیا.
 راجع به امتحانا هم بیاید کلا حرف نزنیم :| ماها اگه نباشیم شما بیستا که به چشم نمیاین :| اره خلاصه
 دیگه اینکه؟ میدترم 93 شدم :| 
 دیگه؟ خیلی خوابم میاد خیلی خیلی زیاد.
 میدونین چ
دن، فینبرگ، از هالیوود ریپورتر در نقد این سریال می‌نویسد: «هیچ جنبه‌ای از این سریال عمل نمی‌کند و هر جنبه بدی از آن مبتنی بر جنبه بد قبلی است و این به روشنی نشان می‌دهد که هیچیک از دست اندرکاران نمی‌توانسته اند درباره کیفیت این کار، دچار سوء تفاهم شده باشند. این سریال یکی از بدترین سریال‌هایی است که در عمرم دیده ام و در این مورد کارشان را به نحو احسن انجام داده اند.»
بیش از یک هفته است از هیچ جا و هیچ کسی خبر ندارم. خودم خواستم. این طور دوستان سره از ناسره بهتر شناخته می شوند! تمام ارتباطاتمان وصل است به این فضای مجازی کوفتی. فضای مجازیِ پر از سوء تفاهم. پر از تصویرهای غلطی که -ناخواسته- از خودمان نشان می دهیم و از دیگران هم باور می کنیم. تصویرهایی که حتی اصلشان بهتر است.
حالا پس از مدتی برگشتم به اصل خویش. به وبلاگ نویسی.
سلام
چند روزی که دارم فکر می کنم،چرا نمیشه یه نفر پیدا کرد تا بفهمه چی میگم،سو تفاهم پیش نیاد...خوب تا دو روز دارم زمزمه میکنم به قول یه عالمی ،ماها بی صاحب نیستیم...ما امام زمان عج رو داریم..
یا امام زمان عج من که بی صاحب نیستم لطفا کمک کنید ،درست تصمیم بگیرم.
جهت فرج صلوات بفرستید لطفا
وقتی که سهمم از زمین قدری تبسم بود
هر سال از این زندگی یک فصل پنجم بود
فصلی که پر بود از تنفر ، خشم ، از نفرت
فصلی که در آن مردمش یکسر تهاجم بود
جایی که دل بستن فقط مال مترسک هاست
مشروب ها از الکل یک خوشه گندم بود
یک نعره آنجا از زمین تا آسمان رفت و
مرداب طوفانی شد و دنیا تلاطم بود
عجب فصل عجیبی بود فصل پنجم عاشق
که شاعر هم دچار یکسری سو تفاهم بود
طرح مهردانا به عنوان اولین طرح بانک بیمه کشور طی تفاهم نامه بین بانک قرض الحسنه مهر ایران و شرکت بیمه دانا برای اولین بار در قالب بانکداری اسلامی امکان خرید انواع بیمه نامه اقساطی را بدون سود و کارمزد برای همه افراد فراهم کرده است.
دودی غلیظ از بین لب هایش به بیرون رفتبرقی ندیدم داخل چشمان رنگینشمی گفت: (عشق بین ما سوء تفاهم بود)دود غلیظی ول شد از لب های غمگینشآن لحظه دیگر "ما" فقط یک لفظ خالی شدبا چشم های کوچکش من را صدا می کردمن مثل احمق ها نگاهم مات او بود واو در شبی روح مرا از هم جدا می کرد
ادامه مطلب
گفتار چهارم: حضور بزه دیده در جلسه محاکمهمقررات پیش بینی شده در اسناد بین المللی از جمله قواعد بیجینگ و پکن در این خصوص تأکید فراوان دارند بند 4 از ماده 17 قواعد بیجینگ بیان می دارد: «اقدام های مربوط به دادرسی باید به نفع نوجوان صورت گیرد و باید در محیطی از تفاهم اجرا…
ادامه مطلب
با کدوم خاطره یا تجربه روز دختر رو تبریک بگیم؟!خاطره تنهایی کلاس تشکیل دادن در غیابشون...بلاک کردن بعد از اشتباه...نگفتن کنسلی کلاس و بیخودی سر کلاس موندنشون...کمک نکردن بهشون وقتی سر یه مبحث کمک میخواستن...سو تفاهم با شوهر یکی ازشون یا نجات دادن دوتا دختر که گیر کرده بودن ؟!این آخری غیر دخترای کلاس بودش
سست ترین کلمه "شانس"است... 
به امید آن نباش. .
محکم ترین کلمه "پشتکار"است...
آن را داشته باش. .
سالم ترین کلمه "سلامتی"است... 
به آن اهمیت بده. .
شایع ترین کلمه "شهرت"است... دنبالش نرو. .
ضروری ترین کلمه "تفاهم"است... 
آن را ایجاد کن. .
دوستانه ترین کلمه "رفاقت"است...
از آن سوءاستفاده نکن. .
اصلی ترین کلمه "اطمینان"است... 
به آن اعتماد کن. .
ضعیف ترین کلمه "حسرت"است... 
آن را نخور
این چند روز ذهنم خیلی درگیر اون کیس آخری بود. همش با خودم کلنجار میرفتم که یه جوری به خودم بقبولونم که نباید به ظاهر اهمیت بدم و مهم نیست.
آخر نتونستم. مخصوصا وقتی به این فکر کردم که شاید اونقدرام که فکر میکنم اوشون سطح فهم بالایی نداشته باشند و بعدا اگر مشکلی پیش بیاد احساس کنم که سرم کلاه رفته و خدای نکرده بخوام بهشون ظلمی کنم یا دلشون رو بشکنم.
من با قیافه های معمولی مشکلی ندارم اما این مورد رو نتونستم خودم قانع کنم ضمن اینکه مادرم هم در حدی
نمیدونم چی شده !!! چرا به جای که نمیخواستم کشیده شدم  از همون اول خدا خدا میکردم شهر خودم برای ادامه خدمت سربازی نیوفتم ولی نمیدونم چی شد تا اینجا داشته باش . تو پادگان چند تا رفیق پیدا کرده بودم که همون چندتا بر عکس من بودن و میخواستن شهر خودشون خدمت کنن . برای یه سری ها هم شرایطی پدر ناجای ، پدر فوتی ، نامزدی بود که اگه کسی این شرایط رو داشت را داشت می افتاد شهر خودش ولی خوب بگذریم و تقسیم شدیم و همه به یگان های مربوطه خودمون معرفی شدیم . یکی راه
فارغ از اینکه من آدم بسیار وحشی و تند خویی هستم عدم تفاهم با طرف مقابل هم میتونه سبب انفجار اینجانب شود و ترکش هاش به سمت همه میره از جمله خودم :(
+ تونستم خلع سلاح کردن رو یاد بگیرم در تلاش برای یاد دادن بهش بودم که با سوال حالا این به چه درد میخورش مواجه شدم خب منطقی بود دلیلی برای برخورد اون با اسلحه وجود نداره اونم یکی از اون فاصله نزدیک بخواد بهش شلیک کنه ... زندگی فیلم مگه ؟:| 
ولی خب همچنان معتقدم باید بلد باشه :/
میخوام برم باهاش حرف بزنم و از رازهایی ک هیشکی ازش خبر نداره بهش بگم...شنبه بعد اون حرفی که زد حس کردم داره بهم میگه انقدر دور نشو ازم... امروز تو خیابون از بیکاری داشتم به حرفایی ک ممکنه بهش بزنم فکر میکردم...بغض خفه ام کرد..و باریدم..برای سومین بار توی خیابون نفس کم آوردم...باید حرف بزنم...باید برطرف شه این همه سوء تفاهم...باید تموم شه این همه سردی...هعییی
نوشتم تا فردا ک از خواب بیدار شدم یادم باشه که دیشب چه برنامه ای براش داشتم...
بچه ها من دیگه دارم میرم فدایتان 
اگه ندیدید خواهشا پست قبلی رو هم ببینید
خب بچه ها حالا که من دارم میرم تا زمانی که برگردم اونی لیندا رو نویسنده کردم و جواب نظرات شما ها رو یا هر فعالیتی که انجام میشه توسط اونی لیندا بوده
واسه این گفتم که مثل قبل سوء تفاهم نشه
دوستتون دارم انیووووووووو
بچه ها برگشتم باید جلو پام گوسفنو قربونی کنین هااا
کککک شوخی کردم
انیوووو

ایرانیان  درباره اینکه چه چیزهایی را نمی‌خواهند بسیار سریع‌تر می‌توانند به تفاهم برسند، اما هنگامی‌که نوبت به صورت‌بندی وضعیت مطلوب می‌رسد با یکدیگر به اختلاف برمی‌خورند و این اختلاف به درگیری و تنازع و بازتولید اوضاع نامساعد و نامطلوب بعدی منجر می‌شود. 
 جان فوران، مقاومت شکننده
سست ترین کلمه " شانس" استبه امید آن نباش
محکم ترین کلمه " پشتکار " استآن را داشته باش
سالم ترین کلمه " سلامتی " استبه آن اهمیت بده
شایع ترین کلمه " شهرت " استدنبالش نرو
ضروری ترین کلمه " تفاهم " استآن را ایجاد کن
دوستانه ترین کلمه " رفاقت " استاز آن سوء استفاده نکن
اصلی ترین کلمه " اطمینان " استبه آن اعتماد کن
ضعیف ترین کلمه " حسرت " استآن را نخور

از شب تا سحر حرف زدیم، مثل شش هفت ماه پیش، آن موقع از اواخر شب تا خود صبح حرف زدیم...
فرقش این بود که حالا او داشت حرف میزد و من می شنیدم. داشت از تغییراتش حرف میزد، که از حرفهایی که همان شب برایش گفتم شروع شد و با اتفاقات دیگر تقویت شد و ادامه پیدا کرد، که حالا بعد از شش هفت ماه، طی یک بحران ببینم که تغییر کرده، بزرگ شده، آرام تر شده، بیشتر درک میکند، مهربان تر شده، حتی احترام توی رفتارش آمده! دست از توجیه اشتباهات برداشته و این چند روز به جای
یه وقتایی نمی فهمم کدوممون خل وضع تریم. من یا مریم!
امروز چهار ساعت زیر بارون خیس خیس شدیم
تا پشت در کلاس هم رفتیم ولی پشیمون شدیم و برگشتیم دوباره توی بارون و خیابون 
یه خورده هم گیس و گیس کشی کردیم ولی آخرش به تفاهم رسیدیم
فقط من نمی فهمم چرا همه تصمیمات زندگیشو از من میخواد. خیلی باحاله کلا. 
امروز می گفت من بالاخره فهمیدم تو از دوستت چی میخوای! اینکه فقط همراهت باشه. از بکن نکن خوشت نمیاد برات هم فرقی نداره کی چی میگه و کار خودتو می کنی. گفتم
بعضی ها عادت شده واسشون آدم ها رو پله کنن تا به خواسته ی خودشون برسن و (به عبارتی سواری بگیرن) ...شده حکایت مدیر ما 
امروز مدیرمون بزور میخواست بکشتمون سرکار با اینکه تعطیل اعلام شدیم ..
خب بچه ها ناقل ویروس اند و حتی خود من ، حالم هیچ خوب نبود و نیست حوصله ی بحث با ایشون رو نداشتم مکالمه رو خلاصه کردم دیدم متوجه نمیشه مادرم گوشیو ازم گرفت به حول قوه ی الهی جوری دهانش را دوخت که تمام دهان دوختن های قبل سو تفاهم بود :)))

مادر❤
همراه ، حامی و عشق ا
سلام
چند روزی که دارم فکر می کنم،چرا نمیشه یه نفر پیدا کرد تا بفهمه چی میگم،سو تفاهم پیش نیاد...خوب تا دو روز دارم زمزمه میکنم به قول یه عالمی ،ماها بی صاحب نیستیم...ما امام زمان عج رو داریم..
یا امام زمان عج من که بی صاحب نیستم لطفا کمک کنید ،درست تصمیم بگیرم.
جهت فرج صلوات بفرستید لطفا
نوشته شده 1398/09/22ساعت17:51
خوب واقعا خوب میشه ،مدام زمزمه کنم ،با امام زمان عج حرف بزنم....
با خداوند رفیق و مونس بشیم
که من رختم سفید است و سیاهم را تو میپوشی
#محمود_رضا_خرازی_فرد
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
معاون وزیر راه و شهرسازی:
هر زمان اینترنت در تمام نقاط کشور متصل شود ثبت نام مسکن ملی در سه استان یزد، همدان و چهارمحال و بختیاری را شروع می‌کنیم
طرح ملی مسکن برای کارگران در دست تهیه است که به زودی با وزارت کار در این زمینه تفاهم‌نامه امضا می‌کنیم./ایسنا
دوشنبه ، ۴ آذر ۹۸@IrNews_24
[عکس 320×223]
مشاهده مطلب در کانال
یکی از بزرگترین اختلاف نظرهای من و بابا در ازدواج است. همین طور یکی از بزرگترین تفاهم های من و بابا. در ملاک و شرایط و وچون و چرای ازدواج دختران اختلاف نظرمان مشهود است و در چون و چرای  ازدواج پسرها تفاهم نظرمان.
چند روزی بود حرف از ازدواج برادر محترم بود. هر کسی حرفی می زد و اظهار نظری می کرد. خودش می گفت: عمرا. با شرایط امروزی و توقعات دخترها، بمیرد هم تن به ازدواج نمی دهد. فلانی را دیدی ازدواج کرد بد بخت شد. گرفتار شد. همیشه دعوا و تشنج که چی؟ م
بنابر تفاهم نامه بین وزارت آموزش و پرورش و بهداشت، کلیه ورودی های پایه هفتم از نظر مشکلات سطح 2 دهان و دندان بررسی می شوند. این برنامه که از اواسط تیر ماه اغاز گردیده و هم اکنون در حال اجراست، حدود 6500 دانش آموز را در این ناحیه تحت پوشش قرار می دهد. 7 پایگاه سلامت مشغول خدمات رسانی به دانش آموزان می باشند. با توجه به اینکه هر پایگاه سلامت روزانه تنها توان خدمت رسانی  به 10 دانش آموز دارد این طرح تا آذر ماه ادامه خواهد یافت
از اینکه مهدیه رو ناراحت کردم و بهش گفتن احمق و گفتم ازش متنفرم مثل سگ ناراحتم . منم در حد همون احمقم و احمق تر حتی. و میخوام برم ا دلش دربیارم:/ و حتی اگه اصن بدجنسانه به حرف کشی از من ادامه داده و سناریوی من درست بوده باشه :/ بازم دلیل خوبی نیست :// ینی به نظرم حالا چیز خاصیم نشده :/ به هر حال خودم بودم که بهش همه چیو گفتم :/ نمی‌دونم اصلا هر چی :// من از قهر و این چیزا متنفرم :/// و ما آشتی میکنیم :/ و اینکه من باهاش حس نزدیک بودن ندارم بر میگرده به من :/ و
  وضعیت دبیر کل فدراسیون فوتبال بعد از اتمام زمان حضور سرپرست به زودی مشخص می‌شود.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال امروز در نشست خبری در مورد مسائل مختلف به صحبت پرداخت.در این نشست تاج در مورد وضعیت دبیرکل فدراسیون هم توضیحاتی ارائه داد.

با توجه به اتمام تاریخ مدت زمان حضور سرپرست دبیرکلی تاج اعلام کرد به زودی دبیرکل جدید معرفی خواهد شد.بعد از برکناری محمدرضا ساکت در ای
با توجه به امضای تفاهم نامه فی مابین موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین میبد و دانشگاه میبد و به پیشنهاد ریاست نهاد رهبری دانشگاه حجت الاسلام مروتی کلاسهای حفظ قران ویژه دانشجویان دختر با حضور اساتید حفظ و تدبر قرآن کریم موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین میبد ، خانم تقی زاده و خانم دهقانی شروع شده است.
ادامه مطلب
SLA) Service Level Agreement)، تفاهم نامه سطح کیفی خدمات و یا ضمانت نامه کیفیت خدمات، قراردادی است حقوقی فی‌مابین ارائه دهنده و استفاده کننده از خدمات که جهت تضمین پارامترهای کیفی سرویس منعقد می‌گردد. کیفیت خدمات به سطح معینی از کیفیت اطلاق می‌شود که هر یک از شرکت‌ها برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند؛ به این ترتیب برای هر … SLA چیست؟
منبع : وبلاگ ایران سرور
چهل توصیه به زوج های جوان
و پرسیدن برای یافتن راه، خود، ارزش است...
و هر فرهنگی که به پرسشگری بها دهد و زیباترین، دقیق ترین و ساده ترین پاسخ ها را پیش رو بگذارد، گسترش و دوام خود را تضمین کرده است. مهم، انتخاب بهترین راه است .

در این نوشتار، می خواهیم بدانیم:
1. چرا برخی ازدواج ها و پیوندها به جدایی می انجامد؟
2. چرا عده ای از زوج ها با یکدیگر همدلی و همفکری دارند و برخی ندارند؟
3. چرا زنان و شوهرانی که با هم تفاهم دارند، پس از مدتی دچار اختلاف و م
مکان نیوز - به نقل از دنیای‌اقتصاد – رعنا نیک‌رفتار : معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه برای ۳۳۰ هزار هکتار از اراضی زراعی استان نقشه‌های هوایی (طرح کاداستر) تهیه شده و آماده بهره‌برداری است، گفت: طرح کاداستر به معنی حدنگاری است تا حد زمین هر کس مشخص و برای آن سند ارائه شود.
فیروز باقرزاده در جلسه کارگروه نظام نوین ترویج، با اشاره به تفاهم‌نامه منعقد شده بین سازمان جهاد کشاورزی استان و سا
علمای شیعه و سنی با هم جلسه بگذارند، تفاهم کنند، با هم حرف بزنند. ما کارهای مشترکی داریم. خیلی خوب؛ شما فقه خودت را تبیین کن، تدریس کن، شما هم فقه خودت را تبیین کن، تدریس کن. شما فقه جعفری بگو، شما فقه شافعی بگو. عقایدتان را داشته باشید، اما کارهای مشترک هم می‌توانید بکنید. من به فقیه شافعی یا مقلد شافعی نمی‌گویم بیا حتماً بشو جعفری، شیعه؛ نه، خواست، تحقیق کرد، آمد؛ شد، شد؛ نشد، نشد. ۱۳۹۰/۰۷/۲۰
به گزارش روابط عمومی ملکی ایرانک این پروگرام با مرام گشادگی اتیکت صلح، مجاهدت دارد فرصت هایی را بخاطر همگی کودکان ساختن کند تا بتوانند در محیطی زنهار و سرشار از قدر به انسان ها، مهرورزی و دریافتن دیگران، با تفاهم و همزیستی در پیاده شدن یکدیگر زندگی کنند. این برنامه شاد، در روز جمعه ۲۹ شهریور ماه ساعت ۱۲ تا ۱۶ در موزه خردسال ایرانک با اجرای بازی های گروهی صلح مدار به مجانی برگزار می شود. تعلق مندان برای حضور در این دوره از بازی ها می توانند به
قوانین دکل ها چیست ؟
بدنبال افزایش مصرف  دکل‌های مخابراتی و جانمایی دکل و نصب آن‌ها و توسعه شبکه ارتباطی در بین مردم، آبان ماه سال 98 تفاهم نامه‌ای بین شورای شهر تهران و شرکت ارتباط مشترک شهرداری مبنی بر ضرورت مجوز دار بودن دکل‌های مخابراتی منعقد شدو تا حدودی قوانین دکل ها برای ساماندهی آنها پایه ریزی شد .
بدین منظور، هر دو طرف  تفاهم نامه مکلف شدند برای دکل‌های موجود ( دکل خودایستا ، دکل مهاری ، دکل منوپل )  طبق قوانین و مقررات بهداشتی، ا
قرار بود من واسه یه کسی، یه چیزی بنویسم... یه چیزایی هم تو ذهنم بود... حالا میگم... لودینگ!
مثلا برادر خودم، رفتیم براش خواستگاری... چندین بار! ولی ما از اون خانواده‌ها نبودیم که وقتی زنگ می‌زدیم پشت تلفن بپرسیم: "ببخشید، دخترِ شما بور و سفید و چشم‌‌رنگی هست یا نه؟" همیشه مامانم اخلاق و خانواده دختر رو ملاک قرار می‌داد و از قضا در اکثر اوقات وقتی دیگه حضورا خدمت خانواده دختر می‌رفتیم، متوجه می‌شدیم که علاوه بر همین مساله ظاهر! خیلی چیزای دیگه
احمد با ذوق و شوق از بیرون اومده و میگه:_ باید بهم احترام بذارید، باید در مقابلم سر تعظیم فرود بیارید ای بازندگان!_چی شده؟
 _ همین الان عباس(شوهر خواهرم) زنگ زده میگه کهره دونه‌ای چنده؟ 
_ امکان نداره، فاطمه الان اصلا سونوگرافی نداره، مسخره‌ات کردن دیوانه!
_ [میخنده] بخدا خودم ۶بار ازش پرسیدم، قَسَمش هم دادم گفت دختره!
زنگ زدم به فاطمه میگم این شایعات چیه راه انداختی؟ تو که سونوگرافی نداشتی الان؟ میخنده و میگه بخدا راست میگم، یه ازمایش ژنتیک
برنامه های اجرائی مجمع خیرین فرهنگ فاطمی
الف)۱_ شورای تعالی خانواده۲_شورای کارآفرینان مهرورز۳_سفره احسان حضرت فاطمه زهرا س۴_کارگروه بهداشت وسلامت خانواده۵_ طرح حمایتی ( میلاد مهر)ایتام وکودکان بی سرپرست وبد سرپرست
ب)۱_طرح خویشاوند۲_طرح الگوی شایسته۳_طرح جشنواره قربان تاغدیر
ج)
تفاهم نامه ها و همکاری های مشترک
۱_ دانشگاه شهید رجایی۲_ دانشگاه مالک اشتر۳_دانشگاه فرهنگیان
بنابر تفاهم نامه بین وزارت آموزش و پرورش و بهداشت، کلیه ورودی های پایه هفتم از نظر مشکلات سطح 2 دهان و دندان بررسی می شوند. این برنامه که از اواسط تیر ماه اغاز گردیده و هم اکنون در حال اجراست، حدود 6500 دانش آموز را در این ناحیه تحت پوشش قرار می دهد. 7 پایگاه سلامت مشغول خدمات رسانی به دانش آموزان می باشند. با توجه به اینکه هر پایگاه سلامت روزانه تنها توان خدمت رسانی  به 10 دانش آموز دارد این طرح تا آذر ماه ادامه خواهد یافت
باید بگم
از سخت ترین روزهای زندگی
اوقاتیه که همسر فشار کاریش زیاده
و همه زندگی مون میریزه به هم!
از افت شدید روابط عاطفی گرفته تااا خستگی های جسمی و عصبی شدن ها و ..
بخصوص از بعد تولد دخترک..
اینجور وقت ها خیلی احساس تنهایی میکنم..
و همه ی این احساسات منفی فقط برای منه.. 
دو روزه دارم فکرمیکنم این مدت همممش به همسرجان گیر دادم..چقدر سر چیزای الکی با هم بحث کردیم.. موضوعات پیش پاافتاده ای که تفاهم نداشتن توشون هیچ اهمیتی نداره.. اون ها برام پررنگ شد
بخشش را «بخش کن» ... محبت را «پخش کن»
غضب «پریشانی» است ... نهایتش «پشیمانی» است
«به طرف» گوش بده ... «بی طرف» نظر بده
شکیبایی ... بر هر «دعوایی» ، «دواست»
هر چه «بضاعتمان» کمتر است «قضاوتمان» بیشتر است
وقتی «عصبانی» هستم ... «لب به لبخند» نمی زنم!
با «خویشتنداری» ... «خویشاوند داری»
«بخشش» ... پاک کن «رنجش»
به «خشم» ... «چشم» نگو
در اینکه با هم «تفاوت داریم»، با هم «تفاهم داریم» ؟!
موقع عصبانیت «داد نزن» خود را  «باد بزن» !
سوء تفاهم ، «تیر خطایی» است ک
مکان نیوز  - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین گفت: ۱۵۲ رودخانه در استان وجود دارد که از این تعداد، ۵۶ مورد مطالعه و نقشه برداری شد.
یدالله ملکی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طول رودخانه‌های استان ۲ هزار و ۸۰۰ کیلومتر است که از این میان یک هزار و ۲۰۰ کیلومتر معادل ۵۶ رودخانه مطالعه و نقشه برداری شده است.
وی به تفاهم نامه‌ای با سازمان ثبت اسناد و املاک و مراتع و جنگل‌ها اشاره کرد و گفت: بر اساس این تفاهم نامه
ترامپ قصد داشت ساختمان کاخ سفید را مجددا رنگ نماید. سه پیمانکار شرکت کننده در مناقصه را دعوت نمود!
چینی با درخواست مبلغ ۳ میلیون دلار
آمریکایی با درخواست ۷ میلیون دلار
ایرانی با درخواست ۱۰ میلیون دلار!
نهایتا ترامپ از هر یک جداگانه نحوه قیمت گذاری را پرسید!
چینی جواب داد:
۱میلیون پول رنگ،
۱میلیون پول کارگر و دستمزد،
۱میلیون هم سود من!
از امریکایی که پرسید در جواب گفت:
۳میلیون پول رنگ،
۲میلیون پول کارگر و دستمزد،
۲میلیون هم سود من،
و اما‌...از
سال‌ها پیش به زوج جالبی برخوردم. با هم تفاهم نداشتند.
بعد از چند سال بحث و دعوا به یک نقطه تفاهم رسیدند. این‌که بحث و دعوا رو کنار
بگذارند و تا وقتی دو فرزندشون رو به سر و سامون نرسوندند کنار هم زندگی کنند.
بعدها شنیدم دو فرزندشون ازدواج کردند و بعد از زمان کمی این دو نفر هم از هم جدا
شدند.

این که فضای اون کنار هم بودن مصلحتی چی بود و آیا با درد و
رنج و تحمل بود یا بدون غم و غصه، نمی‌دونم. این‌که هر روز با دیدن هم حرص می‌خوردند
و یا نوع خاصی از ز
با ح به تفاهم رسیدیم که من خودم رو کنترل کنم، کمتر باهاش ارتباط داشته باشم و فقط یه رفیق معمولی برای هم باشیم. حالا رفتم تو توییترش و دیدم دوباره اون دختره هی لایکش کرده و اون هم .. حالم خراب شده خیلی... چرا انقدر حسودم؟ چرا نمی‌تونم ببینم کسی رو دوست داره یا کسی اونو دوست داره؟ چرا با من اینجور نیست که با اون هست؟ چون من .... می‌خوام گریه کنم ... لعنت به من... لعنت به این زندگی... هی دارم می‌گم گند نزن.. خودتو نگهدار .. هی می‌گم آدم باش نمی‌تونم .. الان

سلام بچه ها خوبین؟ چدورین؟
بچه ها اینو یکی از رفیقا تو گروه فرستاده گویا اینستاش واسش همچین چیزی آورده بعد اونم میگه یادم نیس یه ok بود زدم دیگه این پیغامه رفت ولی خب میگه فکرکردم مشکلی واسه اینستام پیش اومده دیلت کردم رفت! بااینکه میگفت مشکلیم نداشت همین که ok رو زدم وارد پیجم شدم و همه چی سرجاش بود...
حالا من تاجایی که در حد تواناییم بودم خوندم یه چیزایی متوجه شدم ولی کامل منظورشو نگرفتم!!!!! اینکه تهش چی میشه و اینا؟
اها تا یادم نرفته بگم میگف
اگر باشی محبت روزگاری تازه خواهد یافت
زمین در گردشش با تو مداری تازه خواهد یافت

دل من نیز با تو بعد از آن پاییز طولانی
دوباره چون گذشته نوبهاری تازه خواهد یافت

درخت یادگاری باز هم بالنده خواهد شد
که عشق از کُندهٔ ما یادگاری تازه خواهد یافت

دهانت جوجه‌هایش را پریدن گر بیاموزد
کلام از لهجهٔ تو اعتباری تازه خواهد یافت

بدین سان که من و تو از تفاهم عشق می‌سازیم
از این پس عشق‌ورزی هم، قراری تازه خواهد یافت

من و تو عشق را گسترده‌تر خواه
طرح ایران مهارت چیست؟!
ایران مهارت یک طرح ملی است که به تصویب و تفاهم مشترک بین سازمان فنی و حرفه ای و وزات آموزش و پرورش رسیده است. هدف اولیه از اجرای این طرح، برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارت آموزی برای دانش آموزان متوسطه اول در دبیرستان ها و به کمک آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای می باشد.
 باید متذکر شده که هدف کلی از اجرای ایران مهارت، ایجاد روحیه کارآفرینی در بین دانش آموزان و شکوفایی استعدادها می باشد.
می توانید شیوه نامه ایران مهارت را
تا حالا واستون پیش اومده با یه نفر بیشتر از اینکه تفاهم داشته باشید اختلاف داشته باشید ولی بازم همو دوست داشته باشید و به هم کمک کنید
روایت من و دوستمه
از لحاظ مذهبی، فرهنگ، مسافت، نظر و عقیده، سنی (متولد 75) خیلی باهم تفاوت داریم
ولی توی این دو /سه سال اینقدر باهم خاطره داشتیم که انگار سال هاست همو میشناسیم و باهم دوستیم
با اینکه دانشجوی بین المللی و بورسیه هست امروز با زبان فارسی دفاع کرد
نزدیکش نسشته بودم هرجا گیر میفتاد زودی فارسیشو بهش می
سلام ...
naze به معنای "ناز عه" به کار نرفته :))
naze به معنای なぜ یا همون "چرا" به کار رفته :))
صرفا گفتم سو تفاهم نشه :)) 
------------
سه بار سعی کردم یه چیزی بنویسم ... :)) هر کدوم یه چیزی بود و در نهایت به نتیجه ای نرسید ...
از یه طرف نوشتن یا کلا حرف زدن دوست دارم
از یه طرف بعضی مواقع حتی با حرف های خودم ارتباط برقرار نمی کنم ...
هی می گم یعنی چی آخه :))
یه سری استدلالم وجود داره که چرا اینجوری می شه ... ولی تهش یه سری حرفن :)) فقط "حرف" . اونم حرفایی که باهاشون ارتباط برق
توزیع سبد کالا در سال 97
جزئیات توزیع سبد کالا در سال 97
تسنیم: وزیر رفاه درباره توزیع یک بسته حمایتی دیگر
برای مددجویان بهزیستی، گفت:دستور رئیس جمهور ابلاغ شده و به محض تامین
منابع فوراً توزیع می کنیم و تلاش می شود تا آخر سال انجام شود.
محمد شریعتمداری وزیر رفاه در حاشیه نشست هم اندیشی
مشاور امور زنان و خانواده و بانوان مدیرکل ستادی و سازمان های تابعه با
وی، درباره افزایش حداقل حقوق و دستمزد کارگران گفت:همه اجزای این سه
ضلع سه جان

با شوهر خسیس چگونه برخورد کنیم ؟

خساست یک مشکل روان شناختی است و ریشه در ناامنی درونی افراد دارد‎

اگر بین شما و همسرتان رابطه عاطفی و محبت قلبی برقرار است و در دیگر امور زندگی با هم تفاهم دارید و فقط خساست او شما را آزار می دهد باید توجه داشته باشید که خساست یک مشکل روان شناختی است و ریشه در ناامنی درونی افراد دارد.
ادامه مطلب
در نوشته وکیل پایه یک مرد و بررسی طلاق زن باردار می خواهیم تا در رابطه با نحوه طلاق زن باردار به بحث و بررسی بنشینیم. همچنین با استناد به قانون و با بیان وکیل پایه یک در مواردی زوج و زوجه با یکدیگر تفاهم داشته باشند که از یکدیگر جدا شوند ، امکان صدور رای با عنوان طلاق زن باردار وجود نخواهد داشت زیرا هر دو طرف مبادرت به طلاق دارند و یه امر تفاوقی در حال انجام است. در نظر داشته باشید که در این نوشته سعی شده است تا از نظرات وکیل پایه یک استفاده شود
یک شرکت سهامداری سهامی خاص (شرکت سهامی خاص) مشارکت 2-200 نفر است. حداقل سرمایه سهم شرکت سهامی سهامی خاص 5،000،000 در تجارت است. یک شرکت سهامی خاص فقط برای هر نوع تجارت تجاری یا صنعتی ایجاد می شود و امکان فعالیت های حرفه ای وجود نخواهد داشت.یک شرکت سهامدار سهامی خاص مطابق مقررات تجاری وزارت توسعه اقتصادی می تواند متعلق به شرکای هر ملیتی باشد. یک نهاد تجاری می تواند یک شرکت سهامدار سهامی خاص را تأسیس و مالکیت کند و اصطلاح "شرکت سهامی سهامی خاص" به نام
مجلس قوی، نیازمند رأی سدید
فرایند برگزاری انتخابات مجلس یازدهم به روز‌های تعیین‌کننده خود نزدیک شده و رقابت لیست‌های انتخاباتی برای کسب اقبال عمومی بیش از همه‌چیز رخ می‌نماید. آنچه شرایط انتخابات در دوره اخیر را به کلی با ادوار گذشته متفاوت نموده، وجود لیست‌های متعددی است که از سوی طیف‌های جریانات سیاسی و حتی اشخاص و چهره‌های ذی نفوذ اجتماعی ارائه شده است. به نظر می‌رسد عدم تفاهم طیف‌های گوناگون جبهه انقلاب در مسیر رسیدن به لیست وا
از روحیات بچه ها خبردار باشیم
_کم نیاوردن کاغذ ،برای تمام اعضای خانواده و کشیدن اعضاطوری که همه افراد در نقاشی جا بگیرندیعنی: کودک بی دقت نیست و نا توانی در برنامه ریزی ندارد .
_بچه هایی که اعتماد به نفس پائینی دارندنقاشی های کوچک و کم رنگ می کشند.
_پدر و مادرهایی که بچه را کتک می زنندمعمولا در نقاشی دست ندارند.
_گرفتن دست پدرو مادر در نقاشی ،نشانه خوبی است و بچهمعمولا خودش را در کنار فردی که بیشتر دوستش دارد می کشد.
_بچه های غمگین فقط از دو یا سه
همکاران بسیار صمیمی و پایه‌ای دارم.
بسیار بسیار بسیار!
یعنی من خودم که آدم اجتماعی و صمیمی‌ای محسوب میشم ولی اونا زدن رو دستم.
مثلا همکاری که دیروز علامت میداد برای نتایج، تا حالا فقط دو سه بار باهاش سلام علیک کردم و دیگر هیچ!
و مدل همدلی همه‌شون به سبک رفاقت‌های چندساله بود.
برای مامانم که اینها رو تعریف کردم گفت: متاهلن؟ 
گفتم نمیدونم! یکی شون رو میدونم متاهله و یکی هم جدا شده.
گفت میدونن متاهلی؟
گفتم آره.
گفت همونه که صمیمی‌ان!
خیلی فکر ک
سوله صنعتی غرب تهران
با استناد بر تحقیقات و گغته های کارشناسان و فعالان صنعتی در سال های پیش ، به دلیل رشد اقتصادی منفی که اقتصاد ایران با آن مواجه بوده، معمولا سوله‌های واحدهای اقتصادی در شهرک‌های مختلف مثل سوله صنعتی غرب تهران کمتر متقاضی داشتند، اما با توجه به اینکه با ورود به سال 94 و تفاهم اولیه میان ایران و گروه 1+5، رشد اقتصادی کشور مثبت شده بود به نظر می‌رسید برخی متقاضیان به فکر ایجاد کسب و کار افتاده‌اند و از آنجا که خرید سوله از
وضعیت شغل همسر یکی از مسائلی است که در مشاوره‌های پیش از ازدواج به عنوان یکی از ملاک‌های اصلی افراد مکررا مطرح می‌شود. علاوه بر این نارضایتی از شغل، در زندگی پس از ازدواج به اختلافات و درگیری‌های زیادی خواهد انجامد. عدم تفاهم در این زمینه زندگی زناشویی را از همان روزهای اول به تکاپو خواهد انداخت. به همین خاطر وضعیت شغلی همسر مقوله‌ای است که مستقیما در کیفیت زندگی زوجین اثر می گذارد. اگر شما نیز در این زمینه با سوال و چالش روبه رو شده‌ای
مسئولان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آخرین وضعیت مالکیت زمین های فرودگاه مهرآباد و اجرای طرح کاداستر را تشریح کردند.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از خبرنگار مهر، کاداستر یا همان حد نگاری نوعی فهرست نقشه بردای ثبتی است که ارزش حقوقی دارد و بر اساس مرزهای تعیین شده در آن می‌توان سند مالکیت معتبر صادر کرد. این طرح که چند سالی است در حال اجرا است اگر به درستی و تمام و کمال انجام شود بسیاری از اختلافات و دعاوی بین مالکان زمین که هر کدام ادعایی دارن
مسئولان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آخرین وضعیت مالکیت زمین های فرودگاه مهرآباد و اجرای طرح کاداستر را تشریح کردند.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از خبرنگار مهر، کاداستر یا همان حد نگاری نوعی فهرست نقشه بردای ثبتی است که ارزش حقوقی دارد و بر اساس مرزهای تعیین شده در آن می‌توان سند مالکیت معتبر صادر کرد. این طرح که چند سالی است در حال اجرا است اگر به درستی و تمام و کمال انجام شود بسیاری از اختلافات و دعاوی بین مالکان زمین که هر کدام ادعایی دارن
با خوندن نوشته یکی مونده به آخر لافکادیو داشتم به پیش‌شرط‌های خودم برای ازدواج فکر می‌کردم که از جمله مهم‌تریناش بچه‌دار نشدن و مهریه به اندازه وسع و عروسی نگرفتن و استفاده از پولش برای امور خیرتر بود. دیدم من اگه ایدز داشتم راحت‌تر می‌تونستم ازدواج کنم تا با این پیش‌شرط‌ها. خلاصه هیچی دیگه نشستم دارم ماستم رو با بربری می‌خورم و تقوای الهیم رو پیشه می‌کنم... [تعداد دنبال‌کنندگان دختر را می‌شمرد]
پاورقی۱: اگه توی مسیر بین مترو مصلی تا
  سوئیفت چیست؟سوئیفت ( SWIFT) که مخفف کلمات (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) همان جامعه جهانی ارتباطات مالی بین بانکی است که با تفاهم و توافق ۲۳۹ بانک از ۱۵ کشور اروپایی و آمریکای شمالی در ماه مه سال ۱۹۷۳ میلادی راه اندازی شد.
•    تاریخچه سوییفت:✍بعد از خاتمه جنگ جهانی دوم، به ویژه در اواخر دهه 1950، تجارت جهانی به سرعت شروع به رشد و شکوفایی کرد. در اوایل دهه 1960 نمایندگان بانک های بزرگ اروپایی وآمریکایی تصمیم گرفتند تا با اتخاذ روش نوینی تباد
روابط عمومی مجموعه‌ای از اقدامات و کوشش‌های حساب‌شده‌ای است که هر سازمان برای برقراریِ ارتباطاتِ مؤثر و هدفمند با گروه‌هایی که با آن در ارتباطند انجام می‌دهد.
روابط عمومی، روبه‌رو شدنِ یک سازمان یا مؤسسه با مخاطبانش را از طریق پرداختن به موضوعات و مطالب و اخباری انجام می‌دهد که به منافعِ مشترک آن‌ها مربوط است. سخنرانی در کنفرانس‌ها، همکاری با رسانه‌ها و بهره‌وری از آنها، ارتباطات بحران، اشتغال به امورِ اجتماعی از طریق رسانه‌ها و
در انقلاب شاه اول حرف انقلابیون را نمی شنید و انقلابیون هی بیشتر فریاد کشیدند و عصبانی تر شدند. بالاخره زمانی که شاه صدای انقلابیون را شنید و گفت پیام انقلاب شما را شنیدم، دیگر انقلابیون آنقدر در هیجان و هیاهوی انقلاب خود گم شده بودند که صدای شاه را نشنیدند. انقلاب اسلامی حاصل برخورد تاریخی یک حکومت نابالغ با یک جامعه مدنی نابالغ بود. اگر یکی از این دو بالغ بود، صدای دیگری را به موقع می‌شنید و نمی‌گذاشت کار به فروپاشی بکشد؛ بلکه پیش از نقطه
پسرم
برای ازدواجت، دختری را انتخاب کن که بتوانی دوستش داشته باشی... یکی از عموهایت وقتی مجرد بودم همین حرف را به من گفت:
میگفت شاید ما مردها بتوانیم با همسری که دوستمان ندارد زندگی کنیم... اما خانمها از زندگی کردن با مردی که دوستشان ندارد لطمه بزرگی میخورند...
و بدان برای اینکه محبتت به همسرت پایدار باشد مسئله ای بالاتر از کفویت وجود دارد و آن ایمان توست... ایمان تو به توحید... ایمان تو به غیب...
و هشیار باش از همسری که دوستش نداری هرگز فرزندی با اع
با سلام
به اطلاع متقاضیان شرکت در دوره‌های آموزشی عملی تعمیرات تجهیزات پزشکی می‌رساند;
پرداخت هزینه دوره‌های آموزشی از طریق درگاه پرداخت الکترونیک در همین وبلاگ انجام خواهد شد, لذا خواهشمند است قبل از پرداخت وجه جهت مشخص کردن وضعیت بدهی و زمان پرداخت بدهی, هماهنگی‌های لازم را با
نماینده ثبت نام دوره‌ها آقای سجاد امینی(Telegram ID:@sajadaminy) به عمل آورید.
تعرفه پرداخت هزینه ها برای دانشجویان دانشگاه میبد طبق متن تفاهم نامه با آموزشگاه فنی و حرف
چگونه یک ساختار سایت ایجاد کنیم که SEO را افزایش دهد
صفحه اصلی »وبلاگ» SEO »چگونگی ایجاد یک ساختار سایت که SEO را بهبود می بخشد
ساختار سایت شما بهتر است، شانس خود را برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو بهتر است. هر وبسایت دارای "ساختار" است. این ممکن است یک ساختار دقیق و ساده باشد، یا ممکن است یک سوء تفاهم ناقص صفحات باشد. اگر با ساختار سایت خود عمدا و دقیق هستید، یک سایت را ایجاد خواهید کرد که برتری جستجو را به دست آورد.

ادامه مطلب
شغل فرهنگی
۲۰ هزار شغل فرهنگی ایجاد می‏شود. روزنامه دولتی ایران در خبری نوشت:
تفاهم‏نامه ایجاد ۲۰هزار شغل فرهنگی میان رییس سازمان برنامه و بودجه، وزیر
فرهنگ و ارشاد و رییس صندوق توسعه ملی امضاء شد و به زودی کار ایجاد این
۲۰ هزار شغل فرهنگی آغاز خواهدشد. پیش از این تفاهم‏نامه‌‏هایی برای ایجاد
یک میلیون و خُرده‏ای شغل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی، آماری، پولی،
بانکی، صنعتی، سنتی و غیره‌‏ای میان رؤسای سازمان‌ها و وزارتخانه‌‏ها م

امروزه با افزایش تاثیری که رسانه ها بر ما می گذارند و همچنین افزایش آثار مخرب و زیانبار آنها یادگیری سواد رسانه و همچنین فنون اقناع رسانه ای برای همه ما لازم است تا بتوانیم با دانستن آنها به اهداف رسانه ها پی برده و به عنوان یک مخاطب فعال ، نه منفعل ، راحت تحت تاثیر رسانه ها قرار نگیریم. پس ازاین به بعد بیشتر به موضوع سواد رسانه در وبلاگ خواهیم پرداخت...
اقناع چیست ؟
زندگی بدون ارتباط و تفهیم و تفاهم با دیگران امکان ندارد و لازمه آن نیز تبادل

اختلاف شدیدی تو زندگی زناشویی داشتیم  و آن عدم تفاهم سر یک موضوع بود . همین باعث جدایی ما شد. همه دنبال آن یک موضوع بودند و ما به افراد نزدیک خانواده گفته بودیم که آن چیزی نیست جز سبک آشپزی و نوع پختن املت . او دوست داشت گوجه ها آبدار وکمی سفت و خام باشد و بعد تخم مرغ ها را بدون اینکه هم بزند روی گوجه ها بشنکد . اما من خوب گوجه ها را می پختم و کمی در روغن تفت می دادم و تخم ها را روی آن می شکستم و هم می زدم . فقط همین .
  وقتی وعده های زیادی از غذای ما
واقعا میگی Happy Halloween ؟
آخه تو بابات اروپاییه؟
مامانت آمریکاییه؟
عمه‌ت خارج از کشوره؟
تو تا همین چند هفته پیش صف نذری قیمه می‌ایستادی حالا خارجی شدی؟
هم وطن گرامی انقدی که تو داری واسه هالووین تلاش میکنی، بچه‌های کف بازار کالیفرنیا هم پیگیر نیستند، بعد شما با این رییس‌جمهور بزرگواری که انتخاب کردی ۶ساله کل مملکت رو به هالووین بردی اصلا نیازی نیست بری هالووین پارتی، یه سرچ بزنی قیمت‌ها یا تعطیلی کارخونه‌ها و تورم سالیانه و رشد نقدینگی و
عناوین خبرهای امروز کرمان
 در نشست بررسی مسائل شهرستان زرند، درباره توسعه شبکه‌های آب و برق شهری، تجهیزات آب روستایی، تسهیلات مربوط به زلزله، ساخت و سازهای جدید، خسارت ناشی از سیل و... تصمیم‌گیری شد.
___ قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: بنا به تاکید رئیس جمهور، پروژه‌های مسکن مهر باید تا پایان امسال به اتمام برسند، ضمن اینکه برای واحدهای درگیر پرونده قضائی هم درخواست تسریع رسیدگی را برای قوه قضائیه ارسال خواهیم کرد.
___ است
فک کنم بهتر باشه دوباره نوشتن رو شروع کنم. اینکه بخوای هر چند وقت یکبار بنویسی بی‌فایده‌ست، اگر نوشتن فایده‌ای داشته باشه. یکی از معدود ویژگیهای خوبی که می‌تونم مطمئن باشم هنوز حفظش کردم اینه که به قولام عمل می‌کنم، اگر جدی گرفته باشمشون، بعضی وقتا یه حرف چرتی می‌زنم که جدی نیست، اونا حساب نیست. اگر خواستین بعدن دچار سوء‌تفاهم نشین همون لحظه ازم بپرسین این حرفت چرت بود یا جدی. به هر حال آدما بزرگ که می‌شن ویژگیهای خاصشون کمرنگ می‌شه. م

مشکلات فرهنگی ازدواج های نادرست
برای رسیدن به شرایط ازدواج ایده آل باید اطلاعات خود را در خصوص ازدواج های نادرست افزایش دهید. مشاوران خانواده صدای آرامش ، مسائل مختلفی که قبل از ازدواج باید بدانید را با توضیحات تکمیلی و شرایط ازدواج های اینترنتی
و اینکه آیا ازدواج های اینترنتی به شکست منتهی می شود یا خیر و.. را برای
شما توضیح می دهند و شرایطی که هر فرد برای تفاهم در ازدواج نیاز دارد را
شرح می دهند.

لینک های مرتبط

اختلال وسواس فکری
اختلا

برای رسیدن به شرایط ازدواج ایده آل باید اطلاعات خود را در خصوص ازدواج های نادرست افزایش دهید. مشاوران خانواده صدای آرامش ، مسائل مختلفی که قبل از ازدواج باید بدانید را با توضیحات تکمیلی و شرایط ازدواج های اینترنتی
شرح می دهند.

لینک های مرتبط

اختلال وسواس فکری
اختلا

شرح می دهند.

لینک های مرتبط

اختلال وسواس فکری
اختلا

شرح می دهند.

لینک های مرتبط

اختلال وسواس فکری
اختلا

شرح می دهند.

لینک های مرتبط

اختلال وسواس فکری
اختلا
نیوزما:پیش‌نویس قراردادی که #استقلالی‌ها برای استراماچونی ارسال کرده‌اند در برخی موارد با توافقات حضوری صرت گرفته تفاوت دارد.

قرار بود « استراماچونی » گزینه ایتالیایی باشگاه استقلال طی امروز و فردا به تهران بیاید وبشرط اینکه پیش نویس قراردادی که این باشگاه برای او ارسال کرده است با توافقات انجام شده در مذاکرات رو در رو تطابق کامل داشته باشد.
نمایندگان باشگاه استقلال در مذاکراتی که با آندره استراماچونی در ترکیه داشتند توافقاتی کرده بو

هفت دی در این خصوص با علیرضا خزائلی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت و گو کرده و وی پاسخ داده است موضوع  احداث این بازارچه غیرقانونی بوده است و  توسط شخصی صورت گرفته است، وی تفاهم نامه ای را برای مجتمع تفریحی سرگرمی با ما امضا کرده بودند که البته تا پایان سال ۹۷ هم به اتمام رسیده است و این احداث دارای رای ماده ۱۰۰ است که بر اساس آن باید تخریب شود. 

هفته نامه فروردین امروز نیز در مطلبی به موضوع بحران آب در قزوین پرداخته و

شرح می دهند.

لینک های مرتبط

اختلال وسواس فکری
اختلا

سلام و عرض ادب و احترام

اعضای بزرگوار کارگروه قرآن وتعالی خانواده

احتراماباتحیت و آرزوی توفیق روزافزون برای شمادرراستای ترویج وگسترش فرهنگ فاطمی
به استحضار می رساند پیرو مصوبه جلسه اول کارگروه 
ویژه منظور تبیین اهداف و برنامه های اجرائی درسال آتی درنظراست دومین جلسه روز شنبه مورخه۹۸/۱۲/۱۰ ساعت ۱۶/۳۰درمحل دفتربنیادقرآن برگزارمیگردد
لذا بدینوسیله ازشمادعوت بعمل می آید در جلسه فوق حضوربهم رسانید

ومن الله التوفیق.

دستور جلسه

شرح می دهند.

منبع;  مشاوره قبل از ازدواج

لینک های مرت

برای رسیدن به شرایط ازدواج ایده آل باید اطلاعات خود را در خصوص ازدواج های نادرست افزایش دهید. مشاوران خانواده صدای آرامش ، مسائل مختلفی که قبل از ازدواج باید بدانید را با توضیحات تکمیلی و شرایط ازدواج های اینترنتی و اینکه آیا ازدواج های اینترنتی به شکست منتهی می شود یا خیر و.. را برای شما توضیح می دهند و شرایطی که هر فرد برای تفاهم در ازدواج نیاز دارد را شرح می دهند.

لینک های مرتبط

اختلال وسواس فکری
اختلافا

شرح می دهند.

لینک های مرت

شرح می دهند.

لینک های مرت

شرح می دهند.

لینک های مرت

شرح می دهند.

لینک های مرت

شرح می دهند.

لینک های مرت
بر اساس گزارشات اعلام شده از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات محمد جواد آذری جهرمی طی مراسمی در 17 دی ماه 1398،امضای تفاهم نامه میان وزارت ارتباطات و وزارت صنعت برای توسعه زیست بوم تولید موبایل های تلفن همراه هوشمند تولید در داخل کشورمان ایران که در وزارت ارتباطات برگزار شد افزود: در حال حاضر شاهدیم که به دلیل گرانی گوشی موبایل، قدرت خرید مردم پایین آمده و بسیاری از کاربران گوشی‌های شکسته و یا دست دوم استفاده می‌کنند و توانایی خرید گوشی ن
سلام
نظرات وبلاگ از دو طریق بررسی میشن . با گوشی و رایانه .
وقتی با گوشی نظرات بررسی میشن، سوالات و درخواست های شما چون نیاز به بررسی و جستجو داره زمانی رسیدگی خواهد شد که وبلاگ با رایانه مدیریت بشه. این رسیدگی ممکنه بسته به شرایط، یکی دو روز و یا حتی بیشتر طول بکشه.
پس اگه فورا به سوالی جواب داده نمیشه به خاطر اهمیت نداشتن سوال یا درخواست شما نیست. چون اگه جواب داده بشه، پس باید تائید هم بشه، اگه تائید شد سوال یا درخواست شما ممکنه در بین صدها نظ

شرح می دهند.

لینک های مرت

شرح می دهند.

لینک های مرت
همه چیزدرباره موبوگرام

دورف 

ساعاتی پیش تیم هانیستا به اظهارات دورف در کانال رسمی این اپلیکیشن واکنش نشان داده که آن را در ادامه می خوانید:
1- متاسفانه یک شخص با اعلام اشتباه اینکه امکان تنظیمات پروکسی در موبوگرام حذف شده است، باعث بوجود آمدن این سوء تفاهم برای مدیرعامل تلگرام شده است.
2- مدیر عامل تلگرام به صورت قاطع اعلام نکرده است که موبوگرام نا امن است. بلکه گفته است که موبوگرام به صورت بالقوه نا امن است (ممکن است ناامن باشد). احتمالا دلی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خودنویس